هزینه ژل پروفایلو

هزینه ژل پروفایلو + عوامل موثر در قیمت آن تیر ۱۴۰۱

امروزه با پیشرفت علم پزشکی روش‌های مختلفی برای جلوگیری از پیری پوست بوجود آمده که یکی از جدیدترین آن‌ها تزریق پروفایلو به صورت می‌باشد.
پروفایلو یکی از انواع ژل موجود در صنعت پزشکی است که نوعی ژل هیالورونیک اسید می‌باشد، به صورت تزریق شده و به فرم دهی، حالت‌دهی و لیفت صورت کمک می کند.

با بالا رفتن سن تولید کلاژن، الاستین و هیالورونیک اسید پوست کاهش می‌یابد و همین امر موجب بروز علائم پیری در افراد می‌شود.
حال تزریق پروفایلو موجب تولید کلاژن (collagen) و الاستین در پوست می‌شود و به همین جهت تزریق این ماده به صورت علاوه بر اینکه تا حدودی به حجیم شدن صورت کمک می‌کند، به آبرسانی آن نیز کمک شایانی خواهد کرد.

هزینه ژل پروفایلو در کلینیک فیروزه

با انتخاب یک کلینیک تخصصی پوست و زیبایی همانند کلینیک فیروزه، می‌توانید با خیالی آسوده از خدمات تزریق ژل پروفایلو با قیمتی بسیار مناسب بهره‌مند شوید و هیچ‌گونه نگرانی از بابت تجهیزات کلینیک، استریل بودن دستگاه‌ها و مواد مصرفی نداشته باشید.

شما زیباجویان عزیز می‌توانید برای اطلاع از هزینه ژل پروفایلو در کلینیک زیبایی فیروزه با شماره‌های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

مشاوران و کارشناسان کلینیک فیروزه در اسرع زمان با احترام پاسخگوی سوالات شما زیباجویان عزیز خواهند بود.
هزینه تزریق ژل پروفایلو کلینیک فیروزه در هر جلسه: ۴/۵۰۰/۰۰۰

عوامل موثر بر هزینه ژل پروفایلو

نوع ژل

یکی از عوامل تاثیرگذار در هزینه ژل پروفایلو نوع ژل می‌باشد. با وجود ویژگی‌های جدید ژل پروفایلو و همچنین میزان بالای اسید هیالورونیک موجود در آن، هزینه ژل پروفایلو زیاد هم با ژل‌های دیگر پوستی تفاوت آنچنانی ندارد و تقریبا در یک رنج قیمتی هستند.

نیاز به تزریق مجدد ژل پروفایلو

بعضی اوقات پزشک تشخیص می‌دهد که باید عمل تزریق طی چند جلسه درمانی انجام شود. این موضوع بستگی به عمیق بودن چین و چروک‌ها دارد. ژل پروفایلو بسته به میزان مورد نیاز آن طی چند جلسه با فاصله دو تا چهار هفته تنظیم می‌شود.
به طور مثال برای صورت هایی که دچار افتادگی و خطوط ریز باشند 6 سی سی از این ژل پیشنهاد می‌شود که در سه جلسه با فاصله یک ماه سه تزریق دو سی سی انجام می‌شود.
اگر چروک‌ها زیاد و عمیق باشد ژل پروفایلو (profhilo) به میزان 8 سی سی و در چهار جلسه نیز تزریق می‌شود. از این جهت، یکی دیگر از عوامل موثر در تعیین هزینه ژل پروفایلو تعداد جلسات درمانی می‌باشد.

هزینه کلینیک و دستمزد پزشک

علاوه‌ بر هزینه‌ ژل پروفایلو باید هزینه کلینیک و دستمزد پزشک را نیز پزداخت کرد. البته، به دلیل اینکه فرایند عمل خیلی سریع انجام می‌شود و این ژل به شدت انتشار پذیر می‌باشد، این هزینه بسیار کم می‌باشد.
موقعیت مکانی کلینیک و شهرت پزشک نیز در این زمینه دخیل است؛ به گونه‌ای که هزینه درمان در یک کلینیک مجهز و معتبر قطعا بیشتر از کلینیک‌های تازه تاسیس می‌باشد.

در شهر‌های بزرگ مبالغ کمی گرانتر می‌باشد یا حتی در موقعیت‌های جغرافیایی متفاوت یک شهر نیز این حالت ممکن است وجود داشته باشد. همچنین، مهارت پزشک نیز در تعیین قیمت بسیار موثر است و پزشکانی که دارای تجربه بالایی هستند، دستمزد بالاتری درخواست می‌کنند.
البته پرداخت مبلغ ناچیزی برای دستمزد پزشک مجرب و ماهرتر جهت کمتر شدن عوارض ناشی از تزریق غلط به نظر مقرون به صرفه خواهد آمد.

میزان تزریق ژل پروفایلو

مهم‌ترین فاکتور در تعیین هزینه‌ ژل پروفایلو، میزان محلولی است که قرار است تزریق شود. هرچه محدوده عمل وسعت بیشتری داشته باشد، نیاز به تزریق بیشتر می‌شود که به دنبال آن هزینه درمان نیز گران‌تر خواهد شد.
از این جهت مناسب‌تر است قبل از انجام با مراجعه به پزشک از مقدار مورد نیاز برای تزریق مطلع شوید.

اندازه منطقه‌ تزریق ژل پروفایلو

با افزایش محدوده تزریق‌، هزینه ژل پروفایلو نیز گران‌تر خواهد شد. بنابراین، هزینه تزریق به اندازه قسمتی که نیاز به درمان دارد بستگی داشته و برای هر فردی متغیر می‌باشد.

مراقبت‌های بعد از تزریق ژل پروفایلو

به دلیل بخش شدن ژل پروفایلو در هر سمت صورت حدود پنج تزریق کافی می‌باشد که این برای کسانی که به این روش درمانی علاقمند شده‌اند خبر خوبی است زیرا با کاهش تعداد تزریقات درد و ناراحتی افراد نیز کاهش پیدا می‌‌کند.
استفاده از مواد بی حس کننده در منطقه تزریق در افراد حساس اختیاری می‌باشد.

نکته حائز اهمیت این است که بلافاصله بعد از تزریق ژل پروفایلو نتیجه قابل مشاهده خواهد بود. افزایش استحکام، کشش و بهبود کیفیت پوست حدود شش ماه ماندگاری دارد.
بعد از یک ماه نتایج به اوج خود خواهد رسید و افراد متوجه تغییر و بهبود کیفیت پوست و کاهش چروک‌های پوستی خواهند شد.

  • بلافاصله بعد از درمان ممکن است در مناطق تزریق کمی قرمزی و احساس خارش وجود داشته باشد که به آرامی طی 24 ساعت از بین خواهد رفت. اگر به هیالورونیک دچار حساسیت داشته باشید و یا در دوران بارداری و شیردهی به سر می‌برید نمی‌توانید از این روش استفاده کنید.
  • بهتر است از این ژل در دو یا سه نوبت استفاده شود. بدین صورت که مثلا ۶ میلی‌لیتر ژل در سه جلسه به صورت ماهیانه تزریق شود تا بهترین نتایج حاصل شود. در صورت زیاد بودن چین چروک‌ها توصیه می‌شود ۸ میلی‌لیتر در چهار جلسه پخش شود.
  • هیالورونیک اسید به طور کامل توسط پوست تجزیه شده و بعد از ۶ ماه اثری از آن باقی نمی‌ماند و نیاز به تکرار مجدد درمان وجود دارد. از آن جهت که هیالورونیک اسید نقش آبرسانی به پوست را ایجاد می‌کند حتما بعد از تزریق آب فراوان بنوشید.
  • بعد از تزریق ژل پروفایلو می‌توانید به فعالیت‌های روزانه خود بدون هیچ مشکلی برگردید ولی پیشنهاد می‌شود بعد از این روش از آرایش کردن بپرهیزید.
  • استفاده از لوزم آرایش معدنی ضرری ندارد و می‌توانید بعد از تزریق در کلینیک از آن‌ها استفاده کنید تا قرمزی ناشی از تزریق‌ها را کاملا محو کنید.
  • همچنین رفتن به باشگاه، سونا، اتاق بخار یا شنا در روز تزریق پیشنهاد نمی‌شود. از لمس قسمتی از صورت که تزریق ژل در آن انجام شده پرهیز کنید. به ماساژ دادن پوست بعد از این روش نیاز نیست.

نواحی مختلف تزریق ژل پروفایلو

برآمدگی گونه

قسمت بالای گونه در دو سانتی‌متری گوشه خارجی چشم

پایه بینی

در صورتی که خطی از میانه مردمک چشم به سمت پایین در نظر بگیرید و خطی نیز در امتداد لاله گوش به صورت افقی به سمت بالا، محل تلاقی این خطوط نقطه پایه بینی خواهد بود.

تراگوس

نقطه تراگوس کمی جلوتر از قسمت پایینی لاله گوش قرار می‌گیرد.

چانه

اگر از وسط چانه خطی فرضی به صورت عمودی بکشیم و از یک سوم بالایی همان خط، خط فرضی افقی رسم کنیم، باید از محل تقاطع دو خط یک و نیم سانتی‌متر به سمت گوشه لب حرکت کنیم تا نقطه چانه به دست آید.

زاویه ماندیبولار

اگر از کنار گوش به سمت پایین حرکت کرده و فک پایینی خود را لمس کنید، زاویه‌ای را احساس می‌کنید که به آن زاویه ماندیبولار گفته شده و یکی از نقاط زیبایی زیستی در تزریق ژل پروفایلو محسوب می‌شود.

پروفایلو چیست؟

پروفایلو درواقع ژلی است که دارای میزان منحصر به فردی از هیالورونیک اسید می‌باشد. هیالورونیک اسید که بطور طبیعی در بدن انسان یافت شده و مسئول حفظ رطوبت پوست می‌باشد.
وجود این ماده در ژل پروفایلو به تحریک تولید کلاژن و الاستین در پوست کمک بسیاری می‌کند. پروفایلو به دلیل نوع ساخته شدن آن بیش از اینکه به عنوان یک فیلر عمل کند، نقش یک آبرسان را انجام می‌دهد.

به همین ترتیب، به دلیل افزایش حجم و درخشندگی پوست برای پوست‌های تیره و چروک گزینه‌ای فوق العاده می‌باشد. این ماده در ۲ جلسه و ظرف مدت یک دوره ۴ هفته‌ای به زیر سطح پوست تزریق خواهد شد.
ژل پروفایلو به سرعت در زیر پوست بخش می‌شود تا آب رسانی را افزایش داده و به دنبال آن، چین و چروک و خطوط ریز صاف شوند. چنین عملکردی در نهایت منجر به بهبود بافت پوست می‌شود.

برای آشنایی بیشتر با سایر خدمات کلینیک فیروزه، کلینیک زیبایی غرب تهران و آگاهی از تعرفه آنها می‌توانید به مقالات زیر سر بزنید:

هزینه هایفوتراپی دور چشم
قیمت میکروبلیدینگ ابرو
هزینه فیبروز ابرو
هزینه هایفوتراپی
قیمت فیشیال صورت
هزینه تزریق ژل لب
قیمت لیزر موهای زائد
هزینه بوتاکس
هزینه تزریق ژل لب
هزینه تزریق فیلر چانه
هزینه تزریق فیلر خط اخم
هزینه تزریق ژل گونه
هزینه تزریق بوتاکس پیشان
ی
هزینه میکرونیدلینگ صورت
هزینه مزونیدلینگ
هزینه مزوتراپی مو
هزینه تزریق چربی

هزینه آر اف فراکشنال
هزینه مزونیدلینگ
هزینه ژل پروفایلو

پرسش و پاسخ در مورد هزینه ژل پروفایلو

نتایج حاصل از تزریق ژل پروفایلو چقدر ماندگار است؟

معمولا برای بدست آوردن نتیجه مطلوب تزریق پروفایلو باید در دو جلسه با فاصله 30 روز انجام شود. پس از هر بار تزریق، تلاش پوست شما برای تولید کلاژن و الاستین بیشتر می شود. در نتیجه رنگ و خاصیت کشسانی پوست در گذر زمان بهتر و زیبا تر می شود. نتیجه نهایی، بعد از جلسه دوم به وضوح قابل مشاهده می باشد.

برای کسب نتیجه مطلوب به چند جلسه درمان نیاز است؟

برای رسیدن به بهترین نتایج طولانی مدت، دو تزریق با فاصله چهار هفته پیشنهاد می شود. برخی از افراد ممکن است نتیجه مد نظرشان را در هفته اول ببینند، اما بهترین نتایج درمان چهار هفته پس از درمان دوم قابل مشاهده می‌باشد.

نکاتی لازم قبل از تزریق ژل پروفایلو چیست؟

برای به حداقل رساندن کبودی پس از تزریق، مصرف هر نوع الکل را حداقل یک روز قبل از درمان قطع کنید. علاوه بر این، قبل و پس از تزریق، مصرف داروهایی مثل آسپیری، ایبوپروفن یا هر نوع داروی ضد التهابی پرهیز کنید زیرا خطر تورم و کبودی کمتر می‌شود.

مراقبتهای پس از تزریق پروفایلو چه می‌باشد؟

تزریق پروفایلو تاثیری در روند عادی زندگی ندارد. اما توصیه پزشکی ما این است که لوازم آرایشی تا حد امکان استفاده نشود. پس از تزریق بهتر است به باشگاه نروید و در محیطهایی مثل سونا و استخر قرار نگیرید. برای جلوگیری از تحریک محل زخم، بهتر است از لمس ناحیه پرهیز کنید.

Rate this post
سوالات خود را اینجا بپرسید!
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی فیروزه
مقالات پیشنهادی ما به شما
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها