هزینه تزریق ژل لب

هزینه تزریق ژل لب در تیر ۱۴۰۱

بسیاری از افراد لب‌های نازکی دارند یا فرم لب‌هایشان ایده‌آلشان نیست. همچنین بالا رفتن سن به چروک‌های ریز اطراف لب‌ها منجر شده است. تزریق ژل لب یا فیلر لب به عنوان یکی از روش‌های تقویت زیبایی و حجم لب است، افراد بسیاری در دنیا از این روش تزریق ژل لب برای زیبایی لب خود استفاده می‌کنند. ما در این مقاله در مورد تزریق ژل لب (Lip filler injection) و هزینه تزریق ژل لب در کلینیک فیروزه برای شما زیباجویان عزیز مطالبی را ارائه داد‌ایم.

این تصور که تمام افراد با انجام فرم دهی لب نتیجه خوبی خواهند داشت کاملا اشتباه می‌باشد، در بسیاری از افراد، نتیجه بزرگ کردن لب همیشه خوب و راضی کننده نیست، به این دلیل که این افراد خود یا لب‌های حجیم دارند و یا عدم تقارن آن‌ها مربوط به لب‌ها نمی‌باشد، به همین دلیل پزشک پس از معاینه نظر خود را به شما برای انجام تزریق خواهد گفت.

قیمت بوتاکس دیسپورت

قیمت بوتاکس مصپورت

قیمت بوتاکس زئومین

بسیاری از افراد برای از بین بردن چین و چروک‌ها روش‌هایی مانند تزریق چربی، بوتاکس و تزریق ژل را انتخاب می‌کنند که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارد. کلینیک زیبایی فیروزه با استفاده از مدرن‌ترین تجهیزات و متخصصین با تجربه خدمات تقویت و حجم دادن به لب را با روش‌های مختلف همه با بهترین کیفیت و ضمانت انجام می‌دهد.
تزریق ژل لب یا فیلر لب یکی از خدمات ویژه این مرکز است که با مرغوب‌ترین ژل‌ها برای بیماران عزیز انجام می شود.

تاثیر روش تزریق ژل در مدت زمان ماندگاری آن

مدت زمان ماندگاری انواع ژل لب

در تزریق ژل آلیاکسین مواد تشکیل دهنده این فیلر حداکثر ۹ ماه ماندگاری دارد و البته در مواردی ماندگاری آن به یک سال نیز می‌رسد که کمتر برای ناحیه لب اتفاق می‌افتد. در تزریق ژل الانسه 4 نوع ژل در دسترس می‌باشد که هر یک میزان ماندگاری متفاوتی دارد.
کمترین میزان ماندگاری این ژل مربوط به ژل الانسه S است و بیشترین میزان مربوط به ژل سری E است که ماندگاری آن ۲ سال می‌باشد.

هزینه تزریق ژل لب در کلینیک فیروزه

در کلینیک فیروزه خدمات زیبایی مثل  تزریق چربی، بوتاکس، لیفت صورت با نخ، تزریق فیلر لب و بسیاری از خدمات دیگر از قبیل کاشت مو، کاشت ابرو و جوانسازی پوست با استفاده از تکنیک ها و روش های مختلف انجام می‌شود.
استفاده از تجهیزات پیشرفته، پزشکان باتجربه و مواد استاندارد از دلایل اصلی کیفیت بالای خدمات ارائه شده در این مرکز می‌باشد.
کیفیت بالای خدمات ارائه شده در کلینیک فیروزه، سبب افزایش هزینه‌ها نمی‌شود. برای گرفتن وقت مشاوره و اطلاع از هزینه خدمات درمانی در کلینیک فیروزه کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.

عوامل موثر در هزینه تزریق ژل لب

چه چیز هایی در تزریق ژل لب تاثیر می‌گذارد

تزریق ژل جزو بهترین روش‌ها برای از بین بردن چین و چروک‌های پوستی می‌باشد. این ژل‌ها حاوی ۳ ماده طبیعی به نام‌های کلاژن، اسید هیالورونیک و هیدروکسی آپاتیت هستند که وظیفه آن‌ها آبرسانی به پوست و جوانسازی آن می‌باشد.
این ژل‌ها با تزریق به پوست عملکرد این ۳ نوع ماده را در بدن بهبود می‌بخشند.

نوع ژل تزریقی

ژل‌های تقلبی به طور فله‌ای در بسیاری از مناطق کشور در بازار سیاه با قیمت‌های ارزان فروخته می‌شود. از این جهت، هرگز به کلینیک‌ها و آرایشگاه‌های نامعتبر مراجعه نکنید.
ژل‌های معتبر و استاندارد با استفاده از تکنولوژی ریز ذرات ساخته شده‌اند که بسیار طبیعی و فرم پذیر هستند. ژل‌های تزریقی انواع مختلفی دارند که هر کدام دارای ویژگی خاص خود می‌باشند. این ژل‌ها شامل ژل رستیلن، ژوویدرم، اسکالپترا، هیلافرم، رادیس و کاپتیک می‌شوند که ماندگاری هریک متفاوت است.
ژل‌های رستیلن از مواد غیرحیوانی ساخته شده و میزان ماندگاری آن‌ها بین ۶ تا ۱۲ ماه است. ژل‌های ژوویدرم نیز مثل رستیلن‌ها برای جوانسازی پوست کاربرد دارند و نزدیک ۱ الی ۲ سال می‌توانند بر روی پوست بمانند.
هزینه تزریق ژل‌ لب بستگی به مقدار استفاده و میزان ماندگاری متفاوت بوده و به ازای هر سی سی از 1/200/000 تومان شروع می‌شود.

مقدار مورد استفاده ژل

یکی از مهمترین عوامل موثر بر تعیین هزینه تزریق ژل لب، میزان مورد استفاده در تزریق می‌باشد. طبیعتا، مقدار مورد نیاز نقاط مختلف صورت متفاوت بوده و همین موضوع بر قیمت تزریق ژل لب آن تاثیرگذار است. در کل لب‌ها به دلیل حجم کم خود نیازی به تزریق ژل زیادی ندارند و اصولا ۱ سی‌سی کافی می‌باشد.
اما، گونه‌ها به دلیل وسعت زیاد خود نیاز بیشتری به ژل دارند. بنابراین، هر چه مقدار بیشتری ژل به بدن تزریق شود هزینه تزریق ژل لب آن نیز بیشتر می‌شود؛ زیرا پزشک مجبور می‌شود وقت بیشتری برای تزریق بگذارد و دستمزد بالاتری هم خواهد گرفت و مواد مصرفی بیشتری هم استفاده خواهد شد.

مهارت پزشک و خدمات کلینیک

مهارت و تجربه پزشک نیز عاملی تاثیرگذار در هزینه تزریق ژل لب می‌باشد. انتخاب تکنیک مناسب با ساختار چهره افراد، انتخاب محل مناسب تزریق ژل، تزریق حجم مناسبی از ژل و تزریق صحیح بر عهده پزشک می‌باشد. بنابراین عملکرد پزشک تاثیر بسیار زیادی در نتیجه درمان خواهد گذاشت.
گاهی پزشک به دلیل تجربه و تبحر بیشتر، دستمزد بیشتری نیز دریافت می‌کند و هزینه تزریق ژل لب بیشتر خواهد شد. امکانات و خدمات مختلفی که در کلینیک ها ارائه می‌شوند نیز از دیگر فاکتورهای موثر بر هزینه تزریق ژل لب هستند.

دستمزد پزشک

یکی دیگر از عوامل موثر در هزینه تزریق ژل لب دستمزد پزشک می‎باشد. معمولا، قبل از انجام عمل پزشک و بیمار یک جلسه همدیگر را ملاقات می‌کنند تا از انتظارت هم مطلع شوند. پزشک نوع پوست بیمار را بررسی و مطابق با آن بهترین گزینه را برای درمان تجویز می‌کند.
ممکن است به دلیل وسعت ناحیه مورد نظر، پزشک چند جلسه درمانی را تجویز کند تا خطری بیمار را تهدید نکند. در برخی از مواقع ممکن است حجم ژل‌های تزریقی زیاد باشند که پزشک نمی‌تواند در یک جلسه آن را به منافذ پوست تزریق کند؛ از این جهت، ۱ تا ۲ جلسه دیگر را تجویز کرده تا فرایند تزریق ژل لب به خوبی طی شود.

ماندگاری

یکی دیگر از عوامل موثر در تعیین هزینه تزریق ژل لب، میزان ماندگاری آن می‌باشد. ژل‌های تزریقی به دلیل موقتی بودن خود محبوبیت زیادی در میان مردم دارند؛ زیرا در صورت پشیمانی می‌توانند با تزریق آنزیم بلافاصله آن را از بین ببرند و نواحی تزریق‌ شده را به حالت اولیه برگردانند.
میزان ماندگاری ژل‌ها معمولا بین ۶ الی ۱۸ ماه است و اگر به درستی مراقبت شوند حتی بیشتر هم عمر خواهند کرد و پس از آن رفته رفته به صورت طبیعی جذب می‌شوند و باید تمدید شوند طبیعتا، هر چه ماندگاری ژل‌های تزریقی بیشتر باشد هزینه تزریق ژل لب نیز بیشتر خواهد شد.

توصیه می‌شود تا جایی که ممکن است از ژل‌های دائمی استفاده نکنید. ژل‌های دائمی به دلیل‌ آنکه جذب پوست می‌شوند، در صورت پشیمانی خیلی سخت از بین خواهند رفت و ممکن است نواحی تزریق‌شده دیگر مثل حالت قبل نشوند.
اما، ژل‌های موقتی بدون هیچی عوارض تزریق ژل لب به راحتی از بین می‌روند و در صورت نارضایتی با محلول‌های خاص ظرف چند روز تخلیه می‌شود. همچنین عواملی مانند موارد زیر نیز در ماندگاری ژل لب تاثیرگذار هستند.

 • ژنتیک و شرایط بدنی جهت پذیرفتن ژل
 • دوری از استرس و نگرانی پس از تزریق ژل

مدت زمان ماندگاری انواع ژل لب

 • ژل لب ژوویدرم (Joviderm) کشور فرانسه ۱۲ الی ۱۸ ماه
 • ژل لب آلاینا کشور آلمان ۸ الی ۱۲ ماه
 • ژل لب پرفکتا کشور فرانسه ۱۲ الی ۱۸ ماه
 • ژل لب نئورامیس (Neoramis) کشور کره ۴ الی ۱۲ ماه
 • ژل لب روفیل کشور کره ۱۰ الی ۱۲ ماه
 • ژل لب دنبی کشور کره ۶ الی ۱۲ ماه
 • ژل لب رستیلن کشور آمریکا ۴ الی ۸ ماه

مراقبت‌های بعد از تزریق ژل لب

 • حداقل تا 5 روز بعد از انجام تزریق ژل از دخانیات در مجاورت محل تزریق شده استفاده نکنید.
 • حداقل تا یک روز بعد از تزریق ژل لب از نوشیدنی های داغ مثل قهوه و چایی استفاده نکنید.
 • حداقل تا یک هفته بعد از تزریق ژل لب از آفتاب گرفتن و استفاده از دستگاه سولاریوم خودداری کنید.
 • استفاده از کرم‌های مرطوب کننده و ضد آفتاب و قرار نگرفتن در معرض مساقیم نور خورشید در محل تزریق ژل توصیه می‌شود.
 • ممکن است پزشک در صورت بروز تورم و کبودی ناشی از عمل داروهای تقویتی مختلفی تجویز کند.
 • مصرف مایعات به اندازه کافی در طول روز و داشتن تغذیه مناسب بعد از تزریق ژل لبگ

تزریق مجدد ژل لب در کلینیک فیروزه

شما می توانید جهت انجام ژل لب و اطمینان از روش صحیح و استفاده از مواد استاندارد، به کلینیک فیروزه مراجعه نمایید. در این مرکز مشاوران ما اطلاعات لازم جهت تزریق انواع ژل را در اختیار شما قرار خواهند داد و به شما می گویند که زمان مناسب برای تجدید تزریق چه زمانی است و چه میزانی باید مواد را تزریق کنید.

برای آشنایی بیشتر با سایر خدمات کلینیک فیروزه، کلینیک زیبایی غرب تهران و آگاهی از تعرفه آنها می‌توانید به مقالات زیر سر بزنید:

هزینه هایفوتراپی دور چشم
قیمت میکروبلیدینگ ابرو
هزینه فیبروز ابرو
هزینه هایفوتراپی
قیمت فیشیال صورت
هزینه تزریق ژل لب
قیمت لیزر موهای زائد
هزینه بوتاکس
هزینه تزریق ژل لب
هزینه تزریق فیلر چانه
هزینه تزریق فیلر خط اخم
هزینه تزریق ژل گونه
هزینه تزریق بوتاکس پیشانی

انواع مدل ژل لب

انواع مدل تزریق ژل لب شامل:

ژل لب مدل سه دکمه‌ای
ژل لب مدل نچرال
ژل لب مدل روسی
ژل لب مدل قلوه‌ای

پرسش و پاسخ در مورد هزینه تزریق ژل لب

چه زمانی برای تزریق مجدد مناسب است؟

برای تاثیرگذاری بیشتر تزریق مجدد و اینکه کسی متوجه تغییر مداوم در چهره شما نشود، توصیه می شود وقتی هنوز بین ۲۵ الی ۳۰ درصد از حجم ژل قبلی بر روی لب شما باقی مانده است، از پزشک خود بخواهید دوباره تزریق ژل را برای شما انجام دهد.

چند سی سی ژل برای صورت نیاز است؟

بزرگ کردن لب حداکثر یک سی سی، رفع خط خنده و خط اندوه مجموعا یک سی سی، پروتز گونه یک الی دو سی سی، زاویه سازی صورت اطراف گونه دو الی سه سی سی، زاویه سازی فک دو الی چهار سی سی، رفع فرم غم و خستگی نیمه پایین صورت یک الی پنج سی سی، خط اشک و زیر چشم یک سی سی و کمتر، پروتز چانه یک الی دو سی سی

Rate this post
سوالات خود را اینجا بپرسید!
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی فیروزه
مقالات پیشنهادی ما به شما
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها