هزینه هایفوتراپی

هزینه هایفوتراپی در تیر ماه ۱۴۰۱

هایفوتراپی چیست؟ هایفوتراپی درمانی برای جوانسازی و شادابی پوست می‌باشد که از امواج فراصوت استفاده می‌کند. هزینه‌ هایفوتراپی بسیار کمتر از لیفت صورت است. این که دقیقاً هزینه‌ هایفوتراپی (hifu therapy) چقدر می‌شود، بستگی به وضعیت پوست و تعداد جلسات درمانی دارد؛ اما به طور میانگین در کلینیک فیروزه حدود 1/500/000 تومان می‌باشد.

از این روش غیرتهاجمی می‌توان برای لیفت کردن پوست، سفت کردن صورت، شکستن چربی‌های بدن و رفع چین و چروک پوست استفاده کرد. ایمنی بالا، عوارض هایفوتراپی (side effects of hifu therapy) کم، سرعت زیاد و هزینه‌های مناسب هایفوتراپی باعث شده است که به یکی از پرطرفدارترین روش‌های جوانسازی پوست تبدیل شود. یکی از سوال‌های متداول درباره‌ی روش‌های درمانی زیباسازی، هزینه‌های آن می‌باشد. به همین دلیل مقاله‌ای در مورد هزینه هایفوتراپی و عوامل موثر بر آن برای شما تهیه کرده‌ایم.

قیمت هایفوتراپی صورت

قیمت هایفوتراپی صورت

هزینه هایفوتراپی در کلینیک فیروزه

هزینه هایفوتراپی در کلینیک فیروزه ۱/۵۰۰/۰۰۰ تومان می‌باشد که شامل انواع هایفوتراپی‌ها خصوصا هزینه هایفوتراپی دور چشم می‌شود. البته هزینه‌ی دقیق در جلسه‌ی مشاوره و بعد از انجام معاینات به شما اعلام خواهد شد. حائز توجه است که در کلینیک فیروزه از بهترین دستگاه هایفوتراپی و همچنین یک تیم درمان متخصص استفاده می‌کنیم.
با این حال همیشه تلاش کردیم که از تعیین قیمت‌های نجومی دوری کنیم و هزینه‌ای استاندارد و معقول برای مراجعین در نظر داشته باشیم.

هزینه هایفوتراپی کامل صورت

هزینه هایفوتراپی، استاندارد تعیین شده یا محدوده‌ی مشخصی نخواهد داشت. در شهر تهران، هزینه‌ی لیفت کامل صورت با استفاده از هایفوتراپی در کلینیک‌های معتبر، بین ۲ میلیون الی ۳ میلیون تومان می‌باشد.
در شهرستان‌ها هزینه‌ی درمانی پایین‌تر است؛ چون به دلیل تعداد کم مراجعه کنندگان، دستگاه‌های استفاده شده قدیمی‌تر و همچنین تجربه‌ و مهارت پزشک کمتر است. این دو موضوع باعث این موضوع می‌شود که هایفوتراپی در شهرستان‌ها معمولاً کیفیت بالایی نداشته باشند.

عوامل موثر در هزینه هایفوتراپی

عوامل موثر بر قیمت هایفوتراپی

ناحیه‌ی تحت درمان

از هایفوتراپی می‌توان برای سفت کردن کامل صورت، لیفت پوست گردن، رفع چین و چروک‌های بخش‌های محدود و جوانسازی پوست بدن استفاده کرد و با کمک مراقبت‌های بعد از هایفوتراپی (after care of hifu therapy) می‌توان ماندگاری هایفوتراپی را افزایش داد. هزینه هایفوتراپی برای هر کدام از این موارد متفاوت می‌باشد و به عوامل مختلفی بستگی دارد.
به طور معمول متخصصین کلینک فیروزه با بررسی دقیق وضعیت پوست صورت، محل‌هایی که به درمان نیاز دارند، به شما توضیح می‌دهند. تمامی مراجعین به هایفوتراپی کامل صورت نیاز نخواهند داشت و گاهی فقط نواحی کوچکی از صورت تحت درمان قرار می‌گیرد. به همین علت ممکن است قیمت تمام شده تا حد زیادی کاهش پیدا کند.

تعداد جلسات درمانی

برای اکثر افراد تنها یک جلسه درمانی کافی می‌باشد و اثرات آن ممکن است حتی تا ۲ سال بعد هم ماندگاری داشته باشد. به همین علت هزینه هایفوتراپی در مقایسه با ماندگاری نتیجه آن، بسیار مقرون به صرفه است. بنا به شرایط پوست، سن و همچنین فرآیند پیری پوست مراجعین، ممکن است تعداد جلسات و برنامه‌ی درمانی تغییر کند.
مثلاً تعداد کمی از مراجعین باید طی ۴ هفته پس از درمان اول، جلسه‌ی درمانی دیگری نیز داشته باشند. در بعضی از موارد باید دو جلسه به فاصله‌ی ۶ ماه داشته باشید یا سالی یکبار برای ترمیم نتایج هایفوتراپی به کلینیک مراجعه کنید. این موارد در جلسه مشاوره به شما اعلام خواهد شد.

تجربه و مهارت پزشک

مهارت متخصصین تاثیر بسیار زیادی بر اثرات و نتایج هایفوتراپی خواهد داشت. مشخص است که هر مقدار مهارت، تجربه و دانش پزشک در این مورد بیشتر باشد، دستمزد پزشک و در نهایت هزینه هایفوتراپی افزایش خواهد یافت. انتخاب کلینیک معتبر و حرفه‌ای برای هایفوتراپی بسیار مهم می‌باشد.

  • هایفوتراپی باید توسط پزشک انجام شود.

گاهی دلیل پایین بودن هزینه هایفوتراپی این است که تکنسین‌ها یا افراد غیرپزشک اقدام به ارائه‌ی خدمات درمانی می‌کنند. باید توجه داشته باشید که دستگاه‌های هایفو خانگی و غیرپزشکی هم در بازار موجود می‌باشد و امکان دارد در سالن‌های زیبایی و کلینیک‌های غیرمعتبر نیز مورد استفاده قرار گیرند.

استفاده از دستگاه‌های هایفوتراپی غیربالینی، توسط هر فردی امکان‌پذیر است؛ اما هایفوتراپی زمانی بیشترین پاسخ را ارائه می‌دهد که از دستگاه‌های بالینی هایفوتراپی یا به بیانی دیگر از دستگاه‌های استفاده شود. به جز پزشک متخصص، هیچکس حق استفاده از دستگاه‌های بالینی هایفوتراپی را نخواهد داشت.

  • پزشک ماهر می‌داند چه زمانی نباید هایفوتراپی کند.

یک پزشک اگر مهارت داشته باشد به راحتی با معاینه‌ی پوست می‌تواند نتایج بعد از آن را پیش‌بینی کند. شاید برای برخی این روش درمانی مناسب نباشد یا تاثیرات چندانی نداشته باشد. اگر پزشک فقط با دید اقتصادی و غیر اخلاقی به مسئله نگاه کند، به شما ضرر مالی و زمانی خواهید زد. پس شاید هزینه هایفوتراپی در یک کلینیک کم باشد، ولی در نهایت نتیجه‌ای نمی‌گیرید و هزینه‌ی شما هدر می‌رود.

هایفوتراپی می‌تواند افتادگی‌های شدید را هم تا حدی درمان کند؛ ولی جراحی لیفت صورت (Face lift) معمولاً برای این افراد که از افتادگی‌های شدید رنج می‌برند، بسیار موثرتر خواهد بود. یک پزشک مجرب، می‌داند که چه زمانی یک روش درمانی موثر خواهد بود؛ اما یک پزشک عالی، می‌تواند به خوبی تشخیص دهد که چه زمانی یک روش درمانی تاثیرات مطلوبی برای مراجع نخواهد گذاشت.

  • مهارت پزشک تاثیر زیادی بر نتایج خواهد داشت

یکی از مواردی که بر هزینه هایفوتراپی تاثیرگذار است، روش‌های استفاده شده توسط پزشک در روند درمان می‌باشد. بسیاری از پزشکان به دلیل مهارت و تجربه‌ی بالایی که دارند، تکنیک‌های درمانی خاصی را ابداع می‌کنند و مورد استفاده قرار می‌دهند. معمولاً تکنیک‌های ابداعی در انحصار پزشک قرار دارند و اثرگذاری درمان را تا حد زیادی افزایش خواهند داد.

  • پزشک خوب، بهترین‌ها را برای شما می‌خواهد

گاهی ممکن است هایفوتراپی برای برخی نتایج خوبی را همراه داشته باشد؛ اما نتایج یک روش درمانی دیگر، موثرتر عمل کند. مثلاً تزریق بوتاکس (botax injection) هزینه‌ی کمی دارد و ممکن است با توجه به شرایط، اثرات بهتری برای شما داشته باشد. در کلینیک فیروزه همواره در تلاش هستیم که علاوه بر ارائه خدمات درمانی با کیفیت و متنوع، راهنمای خوبی نیز برای شما باشیم.

برند دستگاه هایفو

هزینه هایفوتراپی تا حد زیادی به دستگاه مورد استفاده نیز بستگی خواهد داشت. دستگاه‌های هایفوتراپی شامل یکسری کارتریج می‌باشند که تعداد مشخصی بار می‌تواند امواج صوتی را شلیک کند. به شلیک امواج صوتی، شات نیز می‌گویند. کارتریج‌ها بعد از تمام شدن شات‌ها باید تعویض شوند.
برای هایفوتراپی بخش‌های مختلف بدن و صورت باید از کارتریج‌های متفاوتی استفاده کرد. دستگاه هایفوتراپی کلینیک فیروزه از ۷ نوع کارتریج مختلف استفاده می‌کند، تنوع کارتریج‌ها این امکان را به ما می‌دهد تا بتوانیم از تکنولوژی هایفوتراپی حداکثر استفاده را ببریم.

اثر هایفوتراپی بر روی لایه smas پوست

برای آشنایی بیشتر با سایر خدمات کلینیک فیروزه، کلینیک زیبایی غرب تهران و آگاهی از تعرفه آنها می‌توانید به مقالات زیر سر بزنید:

هزینه هایفوتراپی دور چشم
قیمت میکروبلیدینگ ابرو
هزینه فیبروز ابرو
هزینه هایفوتراپی
قیمت فیشیال صورت
هزینه تزریق ژل لب
قیمت لیزر موهای زائد
هزینه بوتاکس
هزینه تزریق ژل لب
هزینه تزریق فیلر چانه
هزینه تزریق فیلر خط اخم
هزینه تزریق ژل گونه
هزینه تزریق بوتاکس پیشانی

انواع هایفوتراپی

پرسش و پاسخ در مورد هزینه هایفوتراپی

هنگام انجام هایفوتراپی چه چه حسی به فرد دست خواهد داد؟

امکان دارد در طی انجام هایفوتراپی ناراحتی جزئی داشته باشید. بعضی از افراد آن را به صورت پالس‌های برقی ریز و یا یک احساس سوزش ضعیف توصیف می کنند. اگر نگران این هستید که درد داشته باشید می توانید طبق نظر دکتر قبل از شروع درمان، استامینوفن (تیلنول Tylenol) یا داروی ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAID) مانند ایبوپروفن (Advil) مصرف کنید.

نتیجه هایفوتراپی چقدر ماندگاری دارد؟

هایفوتراپی صورت معمولا یک الی دو سال ماندگاری خواهد داشت.

آیا به بیش از یک جلسه هایفوتراپی نیاز است؟

بسته به سن، نوع پوست و ناحیه درمانی ممکن است متخصص پوست و مو، از روش ها و جلسات درمانی متغیری استفاده کند.

5/5 - (4 امتیاز)
سوالات خود را اینجا بپرسید!
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی فیروزه
مقالات پیشنهادی ما به شما
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها