قیمت میکروبلیدینگ ابرو

قیمت میکروبلیدینگ ابرو در فروردین ۱۴۰۱ چقدر است؟

قیمت و هزینه میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابرو یکی از روش‌های آرایش نیمه دائم ابرو می‌باشد. با میکروبلیدینگ می‌توان با توجه به فرم صورت، حالت ابروها را طراحی کرد و ابروی فرد را پرتر جلوه داد. تعداد زیادی از بانوان هنوز هم برای پر کردن ابروهای خود از مداد یا ژل ابرو استفاده می‌کنند. اما این روش‌ها در طولانی مدت خسته کننده و آسیب زننده خواهند شد.
میکروبلیدینگ روشی است که برای مدت ۱ سال شما را از آرایش دائم ابروها رهایی می‌بخشد. ابروهای کم حجم یا نازک را به کمک میکروبلیدینگ ابرو می‌توان پرتر نشان داد.
فرایند میکروبلیدینگ ابرو (Eyebrow microbleeding) یک روش دقیق است و با ابزار خاصی انجام می‌شود. به همین دلیل برای اجرای آن باید حتما به متخصص رجوع کنید. میکروبلیدینگ با قلمی مخصوص همراه با یک سری شیب ‌دار انجام می‌شود که حدود ۱۰ تا ۱۲ سوزن ریز در انتهای آن وجود دارد. این سوزن‌‌ها وارد پوست نمی‌شوند بلکه سطح پوست را به شکل کاملا سطحی و چیزی شبیه به برش با کاغذ، برش خواهند داد. این سوزن‌ها خطوط ریزی در جهت ابروها ایجاد می‌کنند و رنگ مخصوص از طریق آن‌ها وارد لایه زیرین پوست خواهد شد. این پروسه باعث ایجاد خط‌های باریک و در جهت رویش ابروها درست شبیه به تارهای ابرو می‌شود.

قیمت میکروبلیدینگ ابرو

به صورت کلی انجام این فرایند زیبایی در مراکز زیبایی مختلف با قیمت‌های مختلفی انجام می‌شود و از این رو قیمت میکروبلیدینگ ابرو تعیین شده توسط مراکز متفاوت به عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت.
برای نمونه کیفیت کار ارائه شده، تجربه و مهارت تکنسینی که عمل میکروبلیدینگ را انجام می‌دهد، نوع و کیفیت رنگ‌های استفاده شده برای تزریق به پوست، انواع مختلف دستگاه‌هایی که استفاده می‌شوند و حتی محل قرارگیری مرکز زیبایی، همه و همه بر قیمتی که توسط مراکز زیبایی تعیین می‌شود تاثیر مستقیم می‌گذارد.
این را بدانید که قیمت میکروبلیدینگ ابرو بیشتر از روش میکروپیگمنتیشن می‌باشد.
کلینیک فیروزه که شما با مراجعه به آن با خیالی آسوده می‌توانید عمل میکروبلیدینگ خود را به دست افرادی با تجربه و با مهارت بسپارید و نتایج شگفت انگیز آن را پس از مدت کوتاهی مشاهده کنید. برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.  

قیمت میکروبلیدینگ ابرو در کلینیک فیروزه در سال ۱۴۰۱

در کلینیک زیبایی فیروزه شما می توانید با خدمات ابرو که شامل میکروبلیدینگ به روش فیبروز ابرو، ریمو و ترمیم (fix microbleeding) است، مشکل یا نقص در ابرویتان را اصلاح کنید و یا اگر از فرم ابرو خود راضی نیستید آن را به شکلی طبیعی‌تر و زیباتر تغییر دهید.
قیمت میکروبلیدینگ ابرو در کلینیک فیروزه به صورت زیر می‌باشد:

قیمت خدمات فیبروز یا میکروبلیدینگ

عکس‌های قبل و بعد از میکروبلیدینگ ابرو

عکس قبل و بعد میکروبلیدینگ ابرو

عکس قبل و بعد میکروبلیدینگ ابرو

عکس قبل و بعد میکروبلیدینگ ابرو

عکس قبل و بعد میکروبلیدینگ ابرو

عوامل موثر بر قیمت میکروبلیدینگ ابرو

عوامل موثر بر قیمت میگروبلیدینگ ابرو

موقعیت و امکانات مرکز زیبایی

این موضوع بسیار مهمی در قیمت میکروبلیدینگ ابرو دارد. بنا به شهر و موقعیت آرایشگاه یا سالن زیبایی در هر شهر، قیمت میکروبلیدینگ ابرو می‌تواند متفاوت باشد. بسیاری از مراکز از مواد مرغوب‌تر و تجهیزات مدرن‌تر و معتبرتر استفاده خواهند کرد که باعث بالا رفتن قیمت خدمات ابرو از جمله قیمت میکروبلیدینگ ابرو می‌شود. حتی جنس و برند قلم و رنگ نیز در نتیجه کار می‌تواند تاثیرگذار باشد.

مهارت و سابقه متخصص

مثل هر خدمات زیبایی دیگر، در خدمات ابرو هم بالا بودن تجربه متخصص منجر به افزایش قیمت میکروبلیدینگ ابرو می‌شود. اما بالا بودن قیمت میکروبلدینگ ابرو در این حالت به معنای تضمین کار است و کاملا ارزش آن را خواهد داشت. که می‌توان از ظرافت کار متخصص برای مشتریان قبلی آن فهمید.  

حجم و میزان کار

آخرین فاکتور مهم در قیمت میکروبلیدینگ ابرو، حجم کار می‌باشد. منظور ما از حجم کار، میزان نیاز شما به ترمیم است. برخی افراد باید کل قسمت ابروی خود را بپوشانند، برخی تنها با قسمت تاج ابرو مشکل دارند و همینطور نارضایتی‌های دیگر. هر مقدار ابروهای به طراحی و ترمیم بیشتری احتیاج داشته باشد، قیمت میکروبلیدینگ ابرو نیز بیشتر خواهد شد. همچنین در نظر داشته باشید که برای ترمیم میکروبلیدینگ بعد از یک الی دو ماه ممکن است نیاز به پرداخت قیمت میکروبلیدینگ ابرو نیز باشد.

تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن (micropigmentation) نوعی روش دائمی و یا نیمه دائمی برای ابروها می‌باشد. روش micropigmentation با استفاده از یک دستگاه دیجیتال صورت می‌گیرد. در این روش رنگ به صورت عمیق تر درون پوست خواهد رفت که با نام درم کاشته می‌شود. انجام این روش کمی بیشتر از روش میکروبلیدینگ زمان خواهد برد. میکروبلیدینگ در این روش از تیغ خیلی نازکی برای کشیدن خط‌هایی مانند به تار مو استفاده می‌شود و در روش میکروپیگمنتیشن صدها نقطه بر روی ناحیه تحت درمان ایجاد می‌شود تا هنگامی که شکل و ساختار ابرو به دست آید. در روش میکروپیگمنتیشن هر ۲ الی ۵ سال باید ابروها ترمیم و یا تجدید کرد. بهبود پوست بعد از اتمام میکروپیگمنتیشن به مراقبت و زمان بیشتری نیاز دارد حدود یک هفته. زمان مورد نیاز برای انجام روش میکروپیگمنتیشن حدود ۲ ساعت می‌باشد. البته باید بدانید که هزینه میکروپیگمنتیشن بیش از میکروبلیدینگ است. میکروبلیدینگ برای افرادی که قصد دارند ابروهای خود را ترمیم کنند و جاهای خالی در ابروها و قوس ابروی خود را پر کنند روشی مناسب‌تر است.

برای آشنایی بیشتر با سایر خدمات کلینیک فیروزه، کلینیک زیبایی غرب تهران و آگاهی از تعرفه آنها می‌توانید به مقالات زیر سر بزنید:

هزینه هایفوتراپی دور چشم
قیمت میکروبلیدینگ ابرو
هزینه فیبروز ابرو
هزینه هایفوتراپی
قیمت فیشیال صورت
هزینه تزریق ژل لب
قیمت لیزر موهای زائد
هزینه بوتاکس
هزینه تزریق ژل لب
هزینه تزریق فیلر چانه
هزینه تزریق فیلر خط اخم
هزینه تزریق ژل گونه
هزینه تزریق بوتاکس پیشانی

پرسش و پاسخ در مورد میکروبلیدینگ ابرو

آیا میکروبلیدینگ ابرو در بارداری ضرر دارد؟

به دلیل ضعیف بودن سیستم ایمنی مادر در این دوران، استفاده از سوزن‌های آلوده ممکن است برای آن‌ها خطرات جبران‌ناپذیری را بوجود بیاورد. در صورت بروز چنین اتفاقی ممکن است فرد به عفونت‌های جدی دچار شود و در مراحل بالاتر نیز امکان دارد سلامت جنین به خطر افتد.

آیا میکروبلیدینگ ابرو درد دارد؟

قبل از شروع میکروبلیدینگ از محصولات و پمادهای بی‌حسی استفاده می‌شود. حتی برای افرادی که پوست آن‌ها دیرتر از معمول بی‌حس می‌شود نیز این پمادها مجددا شارژ میشود و تا قبل از بی‌حسی کامل، کار را شروع نخواهد شد. بنابراین اگر احساس می‌کنید پوست شما به خوبی بی‌حس نشده است به آرایشگر خود اطلاع دهید.

عوارض بعد از میکروبلدینگ ابرو چه می‌باشد؟

ابروها بعد از میکروبلیدینگ مراحل مختلفی را سپری می‌کنند تا به طور کامل بهبود پیدا کنند. رنگدانه ها در روز اول انجام درمان خیلی تیره به نظر میرسند و علت آن این است که به طور کامل به عمق نفوذ نکرده اند. رنگ استفاده شده به تدریج کمتر میشود. اگر مقداری رنگدانه روی دستمال کاغذی مشاهده کردید، نگران نشوید زیرا این ها رنگدانه‌های اضافه هستند یا مایع بدن هستند که به طور طبیعی از پوست خارج می شوند.

در چه مواقعی بهتر است میکروبلیدینگ انجام ندهیم؟

هنگام بارداری و دوران شیردهی، هنگام آفتاب سوختگی، هنگام استفاده از داروهای بی‌حسی، در صورت داشتن شکستگی در ناحیه ابرو، در صورت داشتن بیماری پوستی، در صورت داشتن دیابت، هنگامی که دارای بیماری صرع و اختلالات ایمنی بدن هستید نباید از میکروبلیدینگ استفاده کنید.

آیا مدل میکروبلیدینگ ابرو را می‌توان تغییر داد؟

در جلسه اول مدل مناسب ابرو برای مشتری توسط پیگمنتر طراحی خواهد شد و بعد از تایید نظر مشتری، قرینه سازی انجام می‌شود. رنگ هم با توجه به نوع و رنگ پوست مشتری با نظر پیگمنتر و مشتری انتخاب خواهد شد. جلسه دوم یا ترمیم برای تثبیت کار و رفع نواقص احتمالی می‌باشد. تمامی مراحل با دقت بیشتری و با توجه بیشتر به جزئیات دوباره انجام می‌شود و تغییرات هم قابل اجرا است.

آیا میکروبلیدینگ دائمی است؟

خیر. میکروبلیدینگ روشی نیمه دائمی تاتو ابرو می‌باشد که محل میکروبلیدینگ شده به مرور زمان کم رنگ و کم رنگ تر خواهد شد.

4.8/5 - (13 امتیاز)
سوالات خود را اینجا بپرسید!
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی فیروزه
مقالات پیشنهادی ما به شما
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها