قیمت لیزر موهای زائد کل بدن

قیمت لیزر موهای زائد کل بدن فروردین ۱۴۰۱

لیزر موهای زائد (Laser hair removal) روشی ایمن، موثر و مقرون به صرفه برای حذف دائمی موهای زائد می‌باشد که در کلینیک های زیبایی انجام می‌شود. در این مقاله علاوه بر بیان قیمت لیزر موهای زائد در کلینیک فیروزه، در مورد اینکه چه عواملی بر روی قیمت لیزر موهای زائد تاثیر می‌گذارند نیز صحبت خواهیم کرد.

قیمت لیزر کل بدن

قیمت لیرز کاربردی

با انتخاب کلینیک تخصصی پوست و زیبایی فیروزه، می‌توانید با خیالی آسوده از خدمات لیزر کل بدن با قیمتی بسیار مناسب بهره‌مند شوید و هیچ‌گونه نگرانی از بابت تجهیزات کلینیک و استریل بودن دستگاه‌ها نداشته باشید.

قیمت لیزر موهای زائد کل بدن :‌ 470/000 هزار تومان
قیمت لیزر موهای زائد صورت کامل: 120/000 هزار تومان
قیمت لیزر موهای زائد بیکینی : 120/000 هزار تومان
قیمت لیزر موهای زائد کاربردی : 420/000 هزار تومان

چه عواملی بر قیمت لیزر موهای زائد بدن موثرند؟

در اوایل زمانی که دستگاه لیزر تازه استفاده می‌شد قیمت لیزر موهای زائد را با توجه به تعداد شات‌های دستگاه محاسبه می‌کردند. اما امروزه قیمت گذاری با توجه به ناحیه‌ی تحت درمان و جنسیت تعیین خواهد شد.
مثلاً هزینه لیزر موهای زیر بقل خانم‌ها با هزینه لیزر موهای زیر بقل آقایان از نظر قیمت لیزر موهای زائد تفاوت دارد. عوامل موثر بر قیمت لیزر موهای زائد امروزه به سه عامل کلی بستگی دارد: دستگاه لیزر، مهارت و تجربه‌ی کادر درمان و همچنین ناحیه‌ی تحت درمان که دو عامل اول باعث تعیین قیمت پایه‌ای برای لیزر هر ناحیه می‌شود. (در مورد انواع دستگاه لیزر گفته شد).

مهارت و تجربه‌ی کادر درمانی

در لیزر موهای زائد تجربه و مهارت تیم لیزر درمانی از دستگاه لیزر مورد استفاده مهم‌تر است. زیرا فردی که بدن شما را لیزر می‌کند، اپراتور لیزر درمانی است نه دستگاه لیزر. پزشک مجرب بهترین دستگاه لیزر را برای شما انتخاب می‌کند و اپراتور لیزر هم بهترین و اثربخش‌ترین درمان را برای شما انجام می‌دهد.
هرچه اپراتور ماهرتر و با تجربه‌تر باشد، اثر گذاری لیزر بیشتر و عوارض آن کمتر می‌شود. منطقی است که تیم درمانی حرفه‌ای‌تر، دستمزدهای بالاتری هم بگیرند. لذا این عامل هم تاثیر زیادی بر هزینه لیزر در کلینیک‌های مختلف خواهد داشت.

قیمت لیزر موهای زائد کل بدن در کلینیک فیروزه

عوامل زیادی بر تعرفه قیمت لیزر موهای زائد بدن تاثیر گذار است. کلینیک زیبایی فیروزه با بهترین دستگاه‌های لیزر ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ از بهترین فناوری دستگاه لیزر استفاده می‌کند و متخصصین آن مهارت و تجربه بسیاری دارند.
قیمت لیزر موهای زائد کل بدن در کلینیک زیبایی فیروزه برای کل بدن 470/000 هزار تومان برای هر جلسه می‌باشد.

قیمت لیزر موهای زائد صورت

با توجه به اینکه دستگاه‌های لیزر موهای زائد با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند بنابراین قیمت لیزر موهای زائد صورت با هر یک از این دستگاه ها متفاوت می‌باشد و هر کدام از آنها بر روی پوست خاصی تاثیرگذار هستند. اما بطور کلی قیمت لیزر موهای زائد کل صورت در کلینیک فیروزه 120/000 تومان می‌باشد.

قیمت لیزر موهای زائد بیکینی

یکی از مهم‌ترین و حساس‌ترین نواحی که متقاضیان زیادی برای انجام لیزر آن اقدام می‌کنند ناحیه بیکینی یا همان ناحیه تناسلی بانوان می‌باشد. به دلیل حساس بودن این ناحیه هزینه و تعداد جلسات آن به نسبت سایر نواحی بدن بیشتر می‌باشد. قیمت لیزر موهای زائد بیکینی در کلینیک فیروزه 120/000 تومان می‌باشد.

علت اختلاف قیمت‌ها چیست؟

علت فرق قیمت لیزر در مراکز کختلف

قیمت لیزر موهای زائد به چندین عوامل مختلف بستگی دارد. به طور کلی قیمت لیزر موهای زائد در کلینیک‌ها و مراکز درمانی مختلف، تفاوت زیادی با یکدیگر دارند. اگر قیمت لیزر موهای زائد در چند مرکز مختلف را بدانید، می‌بینید که برخی قیمت‌های پایین‌تر و برخی قیمت‌های بسیار بالایی دارند.
تکنولوژی و ابزار استفاده شده برای لیزر موهای زائد بدن، در کلینیک‌های مختلف متفاوت است و  با این وجود قیمت بالا یا پایین، هردوی آن ها شک برانگیز می‌باشند.

هزینه‌ی بالا تضمین تاثیر بهتر نیست

هزینه بالا تضمین تاثیر بهتر نیست

بعضی از کلینیک‌ها قیمت‌های بسیار بالا و بعضاً نجومی دارند و با تکنیک‌های تبلیغاتی و وعده‌های غیرواقعی قیمت‌های خود را بالا می‌برند.
مثلاً دستگاهی را به عنوان بهترین دستگاه لیزر معرفی می‌کنند یا به شما می‌گویند که در ۲ الی ۳ جلسه، روند درمانی را به تمام می‌کنند. این تبلیغات دورغین هستند.
اول از همه باید بدانید که هر کدام از دستگاه‌های لیزر مزایا و معایب خود را دارند. مثلاً لیزر الکساندریت سرعت و تاثیر بالایی دارد ولی اصلاً برای پوست‌های تیره مناسب نخواهد بود. دوم این که تمامی لیزرها حداقل به ۴ الی ۶ جلسه‌ی درمانی نیاز خواهند داشت.

انواع دستگاه‌های لیزر

انواع دستگاه‌های لیزر

امروزه دستگاه‌های لیزر موثرتر، بهتر و پیشرفته‌تر از همیشه می‌باشند. هرچه قدر یک کلینیک دارای دستگاه‌های جدیدتر و پیشرفته‌تری باشد، هزینه‌ی ابزار و محصولات مصرفی آن نیز به طبع بالاتر رفته و تاثیر لیزر بر حذف موهای زائد بیشتر و همچنین هزینه لیزر گران‌تر خواهد شد.
سه تکنولوژی لیزر با اختلاف زیادی نسبت به سایرین برتر می‌باشند. این تنوع باعث شده تا مراجعین با هر رنگ پوستی، بهترین و موثرترین خدمات لیزر را دریافت کنند. این دستگا‌ها شامل:

لیزر الکساندریت

یکی از سریع‌ترین و موثرترین تکنولوژی‌های لیزر در دنیا، لیزر الکساندریت (Alexandrite laser) می‌باشد. از این دستگاه می‌توان برای لیزر مناطق وسیع (پا،‌ دست)‌ استفاده کرد.
بیشترین تاثیر الکساندریت در مورد موهای نازک و پوست‌های روشن مشاهده خواهد شد. برای افراد با پوست تیره، الکساندریت می‌تواند موجب لک‌های پوستی شود و اثر کمی بر حذف موهای زائد دارد.

لیزر دیود

دستگاه‌های لیزر دیود (Diode laser)، دوره‌های تابش پر سرعت‌تری دارند و به همین دلیل جلسات لیزر درمانی نیز کوتاه‌تر می‌باشد. در کل این تکنولوژی با اختلاف کمی از دیگر تکنولوژ‌ی‌ها موثرتر می‌باشند؛ اما امنیت کمتر و عوارض لیزر موهای زائد بیشتری را دارا است.
این عوارض و کمی درد بیشتر، به دلیل دوره‌های تابش زود به زود روش دیود می‌باشد.

لیزر ان دی یاگ

لیزر ان دی یاگ (Laser ND Yag) برای همه‌ی انواع رنگ پوست مناسب می‌باشد؛ اما بیشتر برای کسانی مناسب می‌باشد که پوست‌های تیره رنگی دارند.
این فناوری لیزر طول موج بالایی دارد و تعداد تابش‌های کمتری برای حذف موهای زائد احتیاج خواهد داشت. از این لیزر می‌توان برای موزدایی مناطق وسیع بدن نیز استفاده کرد.

لیزر دکا

این لیزر (Deca laser) دارای دو طول موج ان دی یاگ و الکساندریت است. این دستگاه فوق پیشرفته جزو معدود دستگاه‌های لیزر است که می‌تواند دو طول موج متفاوت تولید کند و بسیار تاثیرگذار در عین نداشتن عوارض شود.

بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد

 • دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت (alexandrite laser)
 • دستگاه لیزر موهای زائد دایود (Diode laser)
 • دستگاه لیزر موهای زائد ان دی یاگ ( ND YAG laser)
 • دستگاه لیزر موهای زائد دکا (Deka laser)
 • دستگاه لیزر موهای زائد روبی (Ruby laser)

از مزایای لیزر بیکینی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود

 • لطافت و شفاف شدن پوست ناحیه بیکینی که یکی از بهترین مزایای لیزر (The benefits of laser) می‌باشد.
 • رفع تیرگی این ناحیه
 • صاف و بدون خطوط شدن ناحیه بیکینی
 • از بین رفتن موهای زائد به صورت دائمی ناحیه بیکینی
 • بالا رفتن اعتماد به نفس خانم‌ها
 • استفاده از انواع لباس‌ها برای شنا در استخرهای عمومی و کنار سواحل

تعداد جلسات جهت اعلام قیمت لیزر موهای زائد

مشخص است که یکی از موارد مهم در تعیین قیمت لیزر موهای زائد نوع دستگاه و کلینیک زیبایی آن می‌باشد که انتخاب کرده‌ایم.
اما دستگاه، یکی از فاکتورهای تعیین قیمت لیزر موهای زائد است و مواردی مثل: نوع پوست و رنگ پوست فرد متقاضی نیز در تعیین قیمت لیزر موهای زائد بسیار تاثیرگذار است زیرا پوست‌های تیره و افراد دارای موهای روشن بدن به تعداد جلسات بیشتری نیاز دارند, بنابراین هر مقدار پوست شما سفیدتر و مو تیره‌تر باشد تعداد جلسات کمتر و در نهایت نتیجه نهایی نیز رضایت بخش‌تر می‌باشد.

مراکز ارزان، خدمات ضعیف‌تری دارند

اگر قیمت لیزر موهای زائد در مرکزی بیش از حد پایین باشد، یعنی یا مشکل در خدمات وجود دارد، یا آن مرکز متضرر می‌شود.
قطعاً همه‌ی مراکز لیزر موهای زائد علاوه بر خدمات رسانی برای درآمدزایی و سود تاسیس شده‌اند؛ پس نمی‌خواهند که ضرر کنند. معمولاً مراکزی که قیمت‌های بسیار پایینی دارند، از دستگاه‌ها یا اپراتورهای خوبی استفاده نخواهند کرد.
ممکن است یا دستگاه قدیمی و فرسوده باشد، یا از تجهیزات با کیفیتی استفاده نمی‌کنند و یا اپراتورهای مرکز تجربه و مهارت بالایی ندارند. در کل لیزری که ارزان باشد ولی موثر نباشد، با دور ریختن پول هیچ فرقی نخوهد داشت.
علاوه بر این استفاده از تجهیزات قدیمی و اپراتورهای کم‌تجربه می‌تواند باعث عوارض جانبی شدیدی مثل لک یا سوختن پوست شود.

برای آشنایی بیشتر با سایر خدمات کلینیک فیروزه، کلینیک زیبایی غرب تهران و آگاهی از تعرفه آنها می‌توانید به مقالات زیر سر بزنید:

پرسش و پاسخ در مورد قیمت لیزر موهای زائد

سلام وقت بخیر برای هر ناحیه هر جلسه باید هزینه رو دوباره پرداخت کنیم ؟

سلام و وقت بخیر عزیزم. بله، هزینه اعلام شده برای هر جلسه است.

5/5 - (1 امتیاز)
سوالات خود را اینجا بپرسید!
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی فیروزه
مقالات پیشنهادی ما به شما
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها