هزینه تزریق ژل گونه

هزینه تزریق ژل گونه در آذر ۱۴۰۱ چقدر است؟

افراد زیادی برای از بین بردن چین و چروک‌ها و افتادگی گونه‌های خود که بدلیل افزایش سن و کم شدن کلاژن‌های پوستی ایجاد شده است روش‌های مختلفی مانند تزریق چربی، بوتاکس و تزریق ژل را انتخاب می‌کنند که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارد.
تزریق ژل یکی از روش‌های تزریقی بسیار موثر در از بین بردن عوامل پیری و همچنین اصلاح برخی از ایرادهای چهره است.

اما در کنار مزایا و نتایج مثبتی که پس از تزریق ژل ایجاد می‌شود بحث هزینه تزریق ژل گونه برای کاندیدهای انجام آن اهمیت بسیاری دارد. هزینه تزریق ژل گونه به عوامل متعدد بسیاری بستگی دارد.
به همین دلیل برای برآورد کردن قیمت نهایی کار باید جوانب مختلف کار سنجیده شود. برای اطلاع از هزینه تزریق ٰژل گونه و نکات مهمی که در این خصوص باید بدانید به شما خواندن مطالب این مقاله را توصیه می‌کنیم.

هزینه تزریق ژل گونه در کلینیک فیروزه

شما زیباجویان عزیز می‌توانید برای اطلاع از هزینه تزریق ژل گونه بطور دقیق در کلینیک زیبایی فیروزه با شماره‌های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

هزینه تزریق ژل گونه

❤️صفحه تعرفه خدمات برای هزینه تزریق ژل گونه❤️

مشاوران و کارشناسان کلینیک فیروزه در اسرع وقت با احترام پاسخگوی سوالات شما زیباجویان عزیز خواهند بود.
هزینه تزریق ژل گونه برند روفیل در کلینیک فیروزه: ۲/۲۰۰/۰۰۰
قیمت تزریق ژل گونه برند زیشل در کلینیک فیروزه: ۱/۲۰۰/۰۰۰

خدماتقیمت
😊تزریق ژل گونه برند روفیل۲/۲۰۰/۰۰۰ تومان
😊تزریق ژل گونه برند زیشل ۱/۲۰۰/۰۰۰ تومان

هزینه تزریق ژل گونه در کلینیک‌های دیگر

همانطور که گفتیم هزینه تزریق ژل گونه 1401 و یا سایر نواحی بدن به عوامل مختلفی بستگی دارد که شامل:
حجم ژل مورد نیاز برای رسیدن به هدف اصلی و زیبایی، ناحیه مورد نظر برای تزریق ژل، نوع ژل انتخابی، برند ژل انتخابی، هزینه‌های مربوط به کلینیک، اجرت پزشک به عنوان دستمزد.
نکته ای که حائز اهمیت است این است که افراد باید دقت کنند تا هرگز کیفیت کار را فدای قیمت نکنند بنابراین هزینه تزریق ژل گونه با توجه به نکاتی که ذکر کردیم در کلینیک‌های مختلف متفاوت می‌باشد.

عوامل موثر بر هزینه تزریق ژل گونه

تاثیر میزان ژل مورد نیاز در هزینه تزریق ژل

با توجه به محلی که تزریق ژل انجام می‌شود و انتظارات زیباجو، پزشک تصمیم می‌گیرد که چه میزان از ژل برای تزریق لازم است. مثلا یک سی سی ژل برای تزریق به لب‌ها کافی است ولی برای گونه‌ها به میزان بیشتری ژل نیاز است.
مشخص است که میزان بیشتر ژل باعث می‌شود قیمت تزریق ژل گونه بیشتر ‌شود. ولی این را هم در نظر داشته باشید که دستمزد پزشک با مقدار بیشتر ژل تغییر نخواهد کرد.

هزینه تزریق ژل گونه و عوامل موثر بر آن

نوع ژل مورد استفاده

از برند‌های معتبر ژل که در ایران نمایندگی دارند می توان به برند‌های زیر اشاره نمود:

ژل ژوویدرم ساخت امریکا🤩ژل آلیاکسین ساخت کشور ایتالیا😋
ژل استایلج (Staylage) ساخت کشور فرانسه😎ژل تئوسیال ساخت کشور سوئیس😊

این ژل‌های معتبر با تکنولوژی ریز ذرات تولید شده‌اند که بسیار طبیعی و فرم پذیرند و پس از تزریق قابل تشخیص نیستند. نوع ژل در تعیین هزینه تزریق ژل گونه ۱۴۰۱ تاثیرگذار است. برخی کشور‌های آسیایی با قیمت‌های بسیار پایین‌تر به فروش می‌رسند.
بعضی اوقات قیمت یک سی سی از ژل‌های چینی یک دهم برند‌های نام برده شده است. بسیاری افراد به علت قیمت پایین از این ژل‌ها استفاده می‌کنند که فرم بدست آمده متورم و مصنوعی است.

از آن جایی که این ژل‌ها از ذرات ریز ساخته نشده‌اند نمی‌توانند فرم مورد نظر مراجعه کننده را به خود بگیرند و به شکل غیر طبیعی و متورم روی صورت فرد ظاهر می‌شوند. از عوارض این ژل‌های چینی می‌توان به عفونت، حساسیت یا الرژی و گلوله گلوله شدن اشاره کرد.
ژل‌های هیالورونیک اسید حتی در صورت عدم رضایت به وسیله آمپول هیالاز قابل تجزیه شدن می باشند و بر خلاف ژل‌های چینی عوارض خطرناکی را به همراه ندارد.

دستمزد پزشک

متخصصان زیبایی متعددی وجود دارند که می‌توانید برای تزریق ژل به آن‌ها مراجعه نمایید. از مراجعه به سالن‌های زیبایی یا پزشکان با تخصص‌های غیر مرتبط خودداری کنید تا از صحت و نتیجه تزریق ژل (gel injection) خود اطمینان بدست آورید.
هزینه تزریق ژل گونه در شهر‌های مختلف متفاوت است و حتی تجربه پزشکان نیز روی دستمزد پزشکان تاثیر دارد. در حالت کلی می‌توان گفت با توجه به نوع ژل و دستمزد پزشک باید به ازای هر سی سی حدود ۲/۲۰۰/۰۰۰ تومان در سال 1401 اختصاص داد و از ژل‌های ارزان قیمت خودداری کرد.

مزایای تزریق ژل گونه

برجسته سازی گونه‌ها

با استفاده از این روش می‌توان آسیب‌های ایجاد شده در اثر افزایش سن یا خشکی زیاد پوست را از بین برد. علاوه بر آن در صورتی که به گونه‌های برجسته علاقه دارید، تاثیر این روش را حتما امتحان کنید.

مزایای تزریق ژل گونه

کوتاه بودن زمان عمل در کنار ماندگاری طولانی

مدت زمان انجام این عمل کمتر از نیم ساعت طول می‌کشد. بنابراین نیازی به خالی کردن وقت برای انجام آن نمی‌‌باشد. به علاوه بسته به نوع ژل انتخابی و سن افراد میزان ماندگاری آن بین ۶ ماه الی دو سال متفاوت خواهد بود. بنابراین بعد از گذشت این مدت نیاز به تمدید آن وجود دارد.

عدم نیاز به مراقبت و استراحت پس از تزریق ژ‌ل گونه

انجام عمل تزریق ژل به گونه بسیار راحت می‌باشد. در این روش نیازی به بیهوشی وجود ندارد و در صورت نیاز پزشک از داروهای بی‌حس‌کننده استفاده خواهد کرد.
بنابراین بلافاصله بعد از انجام عمل می‌توانید به فعالیت‌های روزانه خود برگردید. در کل باید مراقبت‌های بعد از تزریق ژل را رعایت کنید.

امکان کاهش حجم ژل یا تخلیه آن

اگر از نتایج تزریق ژل به گونه راضی نبودید، می‌توانید با مشاوره پزشک همه یا بخشی از ژل را تخلیه کنید. توجه کنید که اگر قصد این کار را دارید، حتما از پزشک تزریق کننده کمک بگیرید و انجام این کار را به او بسپارید.
توصیه ما این است که برای کاهش حجم یا تخلیه ژل به سراغ پزشک دیگری نروید.

عدم آسیب به بافت‌های پوستی

ژل مورد استفاده برای تزریق به گونه‌ها معمولا از ماده هیالورونیک اسید (Hyaluronic acid) تولید شده است. به همین دلیل در طول زمان جذب پوست شده و آسیبی به بافت‌های آن وارد نمی‌کند. به همین دلیل ژل‌ها پس از مدتی نیاز به تمدید خواهند داشت.
بنابراین از تزریق ژل آسیب پوستی به بافت پوست وارد نخواهد شد.

مراقبت‌های بعد از تزریق ژل به گونه

 • عدم انجام فعالیت‌های شدید و سنگین ورزشی
 • از ۲ هفته قبل از درمان، مصرف نوشیدنی‌های الکی و مصزف دخانیات ممنوع است.
 • فرد متقاضی باید به پزشک در مورد سوابق پزشکی و داروهای مصرفی خود اطلاع دهد.
 • فشار و ماساژ ندادن نواحی که تزریق ژل در آنجا انجام شده است.
 • از آب گرم و در کل گرم کردن ناحیه مورد نظر پرهیز کنید.
 • برای کاهش تورم از کمپرس یخ استفاده کنید.

بهترین کاندیدای تزریق ژل به گونه

بهترین کاندیدای تزریق ژل به گونه افرادی هستند که شرایط زیر را داشته باشند.

تزریق ژل گونه بهترین کاندید

 • افرادی که فرم صورت کشیده‌ای دارند.
 • افرادی که به دلیل افزایش سن، گونه‌هایشان برجستگی خود را از دست داده است.
 • افرادی که دچار لاغری در چهره‌شان شده اند.
 • افرادی که در ناحیه گونه دارای چین و چروک‌های زیادی می‌باشند.

استفاده از تزریق ژل گونه برای افراد زیر مجاز نیست

 • افرادی که در ناحیه تزریق ژل دچار عفونت می‌باشند.
 • افرادی که مستعد اسکار و تشکیل گوشت اضافه می‌باشند.
 • افرادی که دارای بیماری سرطان (Cancer) هستند.
 • افرادی که در ناحیه گونه دچار آکنه یا تاول می‌باشند.
 • افرادی که مبتلا به دیابت یا بیماری های خود ایمنی می‌باشند.
 • بیمارانی که قبلا دچار سکته مغزی شده اند.
 • افرادی که به مواد موجود در ترکیب ژل یا مواد بی‌حس کننده حساسیت نشان می‌دهند.
 • افرادی که در گذشته ژل‌های دائمی تزریق کرده‌اند.

تزریق ژل لب

تزریق ژل لب یا فیلر لب برای پر کردن، حجم دهی به لب‌ها و نیز اصلاح طبیعی فرم لب‌ها توسط متخصص پوست و مو در کلینیک انجام می‌شود. تزریق ژل لب به مدل‌های متفاوتی مثل: تزریق ژل لب مدل قلوه‌ای، مدل روسی، مدل توپر و غیره انجام می‌شود که اکثرا به خاطر شباهت لب‌ها با چنین مدل‌هایی، نامگذاری شده‌اند.

هزینه تزریق ژل لب

عوامل و فاکتورهای مختلفی بر هزینه تزریق ژل لب در تهران موثر هستند. کسانی که برای اولین بار قصد انجام تزریق ژل لب دارند در مورد هزینه تزریق ژل لب تحقیق می‌کنند تا پزشکی با دستمزد معقول و برند ژل مرغوب و در عین حال به صرفه انتخاب کنند. ولی این نکته را باید به‌خاطر داشته باشند که هزینه کمتر نمی‌تواند نتیجه خوبی دربر داشته باشد.

تزریق چربی

تزریق چربی به گونه یک روش غیر تهاجمی و غیر جراحی است که جهت حجیم سازی و گونه گذاری مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ در این فرآیند هیچ نوع برشی در نواحی مورد نظر زده نمی‌شود و تزریق معمولا بدون خونریزی و درد به سرعت پایان می‌یابد.

برای تکمیل فرآیند جوانسازی صورت بعد از تزریق ژل گونه بخوانید:

هزینه تزریق فیلر چانه
هزینه تزریق فیلر خط اخم

پرسش و پاسخ در مورد هزینه تزریق ژل گونه

آیا هزینه تزریق ژل توسط بیمه پرداخت می شود؟

خیر، با توجه به اینکه تزریق ژل در دسته تکنیک‌های زیبایی غیر تهاجمی قرار دارد، هزینه‌های مربوط به آن تحت پوشش بیمه نمی باشد. بنابراین کاندیدهای انجام آن باید تمامی هزینه را به صورت شخصی بپردازد. با این حال برای اطمینان بیشتر می‌توانید با کارشناسان شرکت بیمه مربوطه تماس بگیرید.

آیا تزریق ژل گونه عوارض دارد؟

عوارض تزریق ژل گونه بسیار عادی و معمولی است و پس از دوره کوتاهی از بین می روند. اما بنا به دلایلی مثل مراجعه به مراکز و کلینیک های غیر معتبر، انجام تزریق ژل توسط افراد غیر متخصص و استفاده از فیلرهای ارزان سبب می شود که دچار عوارض تزریق ژل گونه دائمی شوید.

آیا تزریق ژل گونه درد دارد؟

تزریق فیلر به گونه در مطب یا کلینیک زیبایی انجام می‌شود. پزشک در محل تزریق از بی‌حسی موضعی استفاده می‌کند. داخل برخی از فیلرها از مواد بی‌حسی استفاده می‌شود. این نوع ژل گونه درد را بسیار کم می‌کند. فرآیند تزریق بسیار ساده است و نهایت ۲۰ دقیقه طول می‌کشد.

Rate this post
سوالات خود را اینجا بپرسید!
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی فیروزه
مقالات پیشنهادی ما به شما

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *