هزینه تزریق بوتاکس پیشانی

هزینه تزریق بوتاکس پیشانی تیر ۱۴۰۱

از جمله روش‌های جوانسازی پوست صورت و رفع چین و چروک‌هایی که بدلیل افزایش سن بر روی پیشانی بوجود آمده‌ است بوتاکس پیشانی (Botox forehead) می‌باشد.
روش‌های متعددی برای از بین بیرون چین و چروک‌های نقاط مختلف صورت وجود دارد اما هزینه تزریق بوتاکس پیشانی پیشانی با توجه به مزایای بسیاری که به وجود می‌آورد بسیار مقرون به صرفه می‌باشد.
جهت کسب اطلاعات دقیق‌تر در مورد هزینه تزریق بوتاکس پیشانی این مقاله را از دست ندهید. با توجه به نکات مهمی که در این خصوص باید بدانید، شما را به خواندن مطالب این مقاله دعوت می‌کنیم.

قیمت بوتاکس مصپورت

قیمت بوتاکس زئومین

قیمت بوتاکس دیسپورت

هزینه تزریق بوتاکس پیشانی در کلینیک فیروزه

با انتخاب یک کلینیک تخصصی پوست و زیبایی همانند کلینیک فیروزه، می‌توانید با خیالی آسوده از خدمات بوتاکس و بوتاکس پیشانی با قیمتی بسیار مناسب بهره‌مند شوید و هیچ‌گونه نگرانی از بابت تجهیزات کلینیک، استریل بودن دستگاه‌ها و محلول بوتاکس مصرفی نداشته باشید.
هزینه تزریق بوتاکس پیشانی در انواع مختلف بوتاکس به صورت زیر می‌باشد:

قیمت بوتاکس دیسپورت در کلینیک فیروزه : 2/000/000 تومان (‌ تزریق بوتاکس دو نفر همزمان 1/500/000 تومان می‌باشد)
قیمت تزریق بوتاکس مصپورت در کلینیک فیروزه: 600/000 تومان
قیمت تزریق بوتاکس درماتوکس کره در کلینیک فیروزه: 600/000 تومان
قیمت تزریق ژل زیشل در کلینیک فیروزه: 1/200/000 تومان

خدماتقیمت
تزریق بوتاکس مصپورت600/000 تومان
تزریق بوتاکس درماتوکس کره600/000 تومان
تزریق ژل زیشل 1/200/000 تومان

هزینه تزریق بوتاکس پیشانی در کلینیک‌های دیگر

معمولا هزینه عمل‌های پزشکی به خصوص بوتاکس روز به روز در حال تغییر هستند و به دلیل بی‌ثباتی و تورم هیچگاه قیمتی ثابت نخواهند داشت. به همین دلیل، برای اطلاع دقیق از قیمت عمل‌های زیبایی بهتر است با کلینیک‌ها تماس حاصل فرمایید.
اگر به دنبال رهایی از چین و چروک‌های پوست خود هستید، توصیه می‌شود به کلینیک‌های معتبر مثل کلینیک فیروزه تهران مراجعه کنید که مجرب‌ترین کادر پزشکی را در اختیار دارند.

عوامل موثر بر هزینه تزریق بوتاکس پیشانی

عوامل موثر بر هزینه بوتاکس پیشانی

وسعت ناحیه تزریق شده

با افزایش وسعت ناحیه‌ی تزریق شده، طبیعتا هزینه تزریق بوتاکس پیشانی نیز گران‌تر خواهد شد. ممکن است در فردی چین و چروک‌های ناحیه پیشانی کمتر از فرد دیگر باشد، پس بهتر است برای اطلاع دقیق‌تر از هزینه آن به کلینیک فیروزه مراجعه کنید و از مشاوره رایگان بهره ببرید.
البته ممکن است در حین عمل میزان آن تغییر کند و پزشک مجبور به تزریق محلول بیشتری شود.

مقدار تزریق بوتاکس

با توجه به میزان چین و چروک‌های پیشانی، ممکن است واحدهای بیشتری از بوتاکس مورد نیاز باشد، که در اینصورت هزینه تزریق بوتاکس پیشانی نیز افزایش می‌یابد. معمولا پزشک با توجه به معاینه ای که قبل از تزریق انجام می‌دهد و بر اساس فورس عضلانی که وجود دارد میزان مواد تزریقی را تعیین می‌کند که در چه ناحیه ای از صورت و با چه حجمی تزریق صورت گیرد.

موقعیت مکانی کلینیک

موقعیت مکانی کلینیک یکی از عوامل تاثرگذار بر هزینه‌ تزریق بوتاکس (Botox) می‌باشد. هزینه تزریق بوتاکس پیشانی با توجه به شهر و منطقه‌ای که کلینیک در آن واقع شده است می‌تواند متفاوت باشد.

هزینه کلینیک و دستمزد پزشک

شما علاوه ‌بر هزینه کلینیک و هزینه‌های خرید محلول بوتاکس باید دستمزد پزشک را نیز پرداخت کنید. برعکس تاثیرات بسیاری که تزریق بوتاکس می‌گذارد هزینه تزریق آن بسیار کم بوده و چیزی 1/500/000 الی 2/000/000 تومان می‌باشد.
البته، مجهز بودن کلینیک و شهرت پزشک در هزینه تزریق بوتاکس پیشانی نیز تاثیرگذار است؛ به صورتی که هزینه درمان در یک کلینیک مجهز و معتبر مسلما بیشتر از کلینیک‌های تازه تاسیس و معمولی می‌باشد.
همچنین، مهارت پزشک نیز در تعیین قیمت بسیار موثر است و پزشکانی که دارای تجربه بالایی هستند، دستمزد بالاتری درخواست خواهند کرد.

نیاز به تزریق مجدد

یکی دیگر از عوامل موثر در تعیین هزینه تزریق بوتاکس پیشانی تعداد جلسات درمانی و نیاز به تمدید تزریق می‌باشد که پزشک فاصله زمانی بین جلسات را به شما اطلاع خواهد داد. هر چه تعداد جلسات بیشتر باشد به طبع هزینه‌ آن نیز افزایش خواهد یافت.
البته، برخی مواقع پزشک در یک جلسه درمانی کار چندین جلسه را انجام می‌دهد که در این صورت هم بسته به زمانی که عمل طول کشیده است، هزینه‌ها متغیر خواهند بود.

تزریق بوتاکس پیشانی چگونه انجام می‌شود؟

برای تعیین محل‌های تزریق بوتاکس پیشانی، ارتباط کلی بین سایز پیشانی و میزان انقباض عضله صورت بررسی می‌شود. ابتدا ناحیه پیشانی بیمار در حالت استراحت لمس می‌شود هنگام تزریق بیمار باید ابروهایش را تا حد ممکن بالا بیاورد. محل تزریق باید بین لبه فوقانی عضله فرونتالیس تا ابرو باشد.
هنگامی که ابروها به سمت بالا برده می‌شود خط افقی تزریق مشخص خواهد شد و خط ردیف بالایی تزریق باید بین لبه فوقانی فرونتالیس و خط تزریق پائینی قرار گیرد.
قطعا برای اینکه فرم طبیعی صورت بهم نخورد و میمیک صورت حفظ شود تزریق به صورتی انجام می‌شود که زمانی که اثر بوتاکس کامل شد تمام حالات صورت مانند غم شادی و تعجب در چهره فرد کاملا مشخص شود.

مزایای تزریق بوتاکس پیشانی

مزایای تزریق بوتاکس پیشانی

 • کم بودن میزان درد و خونریزی
 • زمان کوتاه برای انجام تزریق بوتاکس پیشانی
 • استفاده از بیحسی موضعی در صورت نیاز
 • رفع خطوط اخم، خطوط عرضی پیشانی
 • جلوگیری از تبدیل چین و چروک‌های موقت به چین و چروک‌های دائم پیشانی
 • کاهش عمق در چین و چروک‌های دائمی پوست صورت
 • لیفت و کشیدگی پوست و رفع چین و چروک‌های ریز پیشانی

مراقبت‌های بعد از بوتاکس پیشانی

مراقبت‌های بعد از بوتاکس پیشانی

 • توصیه می‌شود در مراقبت بعد از بوتاکس تا چند روز پس از تزریق بوتاکس پیشانی به سراغ فعالیت‌های سنگین نروید.
 • پس از تزریق بوتاکس پیشانی به مدت ۲۴ ساعت سر خود را بالا و مستقیم نگه دارید و دولا و خم نشوید.
 • تزریق بوتاکس به پیشانی و صورت، گاهی ممکن است موجب ایجاد برجستگی‌های کوچک در مناطق تزریق شود که استفاده از کمپرس یخ توصیه می‌شود.
 • بعد از بوتاکس پیشانی از داروها و مواد رقیق‌کننده خون مانند چای سبز، ویتامین ای (Vitamin E) و امگا ۳ استفاده نکنید؛ زیرا حاوی موادی هستند که خونریزی و کبودی پوست را تشدید می‌کنند.
 • حداقل تا یک الی دو روز پس از تزریق بوتاکس پیشانی از شستن صورت بعد از بوتاکس،‌ حمام، سونا، استخر دوری کنید.
 • حداقل تا ۴ ساعت پس از تزریق بوتاکس پیشانی از ماساژ دادن یا ساییدن ناحیه مورد نظر خودداری کنید.

برای آشنایی بیشتر با سایر خدمات کلینیک فیروزه، کلینیک زیبایی غرب تهران و آگاهی از تعرفه آنها می‌توانید به مقالات زیر سر بزنید:

هزینه هایفوتراپی دور چشم
قیمت میکروبلیدینگ ابرو
هزینه فیبروز ابرو
هزینه هایفوتراپی
قیمت فیشیال صورت
هزینه تزریق ژل لب
قیمت لیزر موهای زائد
هزینه بوتاکس
هزینه تزریق ژل لب
هزینه تزریق فیلر چانه
هزینه تزریق فیلر خط اخم
هزینه تزریق ژل گونه
هزینه تزریق بوتاکس پیشان
ی
هزینه میکرونیدلینگ صورت
هزینه مزونیدلینگ
هزینه مزوتراپی مو
هزینه تزریق چربی

هزینه آر اف فراکشنال
هزینه مزونیدلینگ
هزینه تزریق مزوژل جالپرو

پرسش و پاسخ در مورد هزینه تزریق بوتاکس پیشانی

آیا بوتاکس دائمی است؟

بوتاکس یک درمان موقت می باشد و به صورت دائمی نمی باشد و ماندگاری بوتاکس بسته به میزان استرس، کیفیت مواد بوتاکس، میزان مهارت پزشک، نور خورشید دارد.

تزریق بوتاکس چقدر طول میکشد؟

تزریق بوتاکس ساده است و تاثیر فوق العاده ای دارد. ما توانسته این تاثیرگذاری آن را اثبات کنیم. بسیاری از مراجعه کنندگان از این روش به دلیل سادگی و سرعت آن استقبال می کنند. بوتاکس پیشانی تنها چند دقیقه زمان می برد.

5/5 - (1 امتیاز)
سوالات خود را اینجا بپرسید!
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی فیروزه
مقالات پیشنهادی ما به شما
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها