لیزر و منافذ پوست

شهریور 30, 1399 توسط مدیریت0
126.1.jpg

شاید شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که منافذپوست آنها باز است و از این وضعیت ناراحت هستید باید خدمت شما عرض کنیم که لیزر می‌تواند با از بین بردن فولیکول‌های مو به روشن شدن و کاهش اندازه منافذ پوست کمک کند.
هنگام استفاده از دستگاه لیزر، لیزر نوری را منتشر می کند که توسط رنگدانه (ملانین) موجود در مو جذب می شود. انرژی نور به گرما تبدیل می شود و به کیسه های لوله ای شکل داخل پوست (فولیکول های مو) که موها را ایجاد می کنند و باعث تیرگی پوست می شود آسیب می رساند. این آسیب رشد مجدد مو را مهار میکند.
بخشی از تیرگی ها به علت وجود ریشه های مو هست، زمانی که شما لیزر موهای زائد انجام میدهید، چون فولیکول های مو‌ از بین میروند، این بخش از تیرگی پوست نیز از بین میرود. در طول فرایند لیزر کردن موهای زائد بسته به اندازه ناحیه و نوع موهای بدن فرد اکثر افراد 6 الی 10 جلسه لیزر نیاز دارند تا بتوانند به نتیجه دلخواه خود و خلاصی از شر موهای زائد برسند. از آنجایی که این جلسات باید در فاصله زمانی مشخص از یکدیگر قرار بگیرند، گروه جدیدی از فولیکول های مو در هر یک از جلسات لیزر تحت تاثیر اشعه قرار می گیرند. پس از هر جلسه بخشی از موهای بدن فرد برای همیشه از بین می روند و پوست فرد نرم تر، روشن ترو لطیف تر و با منافذ کمتر از قبل می گردد.

کلینیک فیروزه

با در اختیار داشتن کادری مجرب به سرپرستی خانم دکتر زکیه تفت در خدمت شماست.

شماره تماس: 02122140296


نظر شما

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


کلیه حقوق برای کلینیک پوست و مو فیروزه محفوظ است. 2020 © All rights reserved
 
Call Now Buttonتماس بگیرید 02122140296