فیلر خط خنده

مهر 8, 1399 توسط مدیریت0
132.1.jpg

خط خنده و خط اندوه یا خط حزن در نواحی اطراف لب ها بوجود می آید. عموما پس از دوران میانسالی به دلیل غم ها و شادی ها، از دست رفتن جوانی و شادابی پوست و کهولت سن، این خطوط بیشتر ظاهر میشوند. . متأسفانه این حالات خطوط لبخند و اندوه ناخواسته ی دائمی را ایجاد می کنند. افراد اغلب آنها را نخستین نشانه های قابل رویت پیری در چهره می دانند. این چروک ها بواسطه حرکات مکرر دهان در طول زمان، ایجاد می شود به این ترتیب نام “خط لبخند” و “خط اندوه” را به آن داده اند. در حالی که داشتن کمی خط در این نواحی جذاب و طبیعی است، اما یک چروک عمیق تر و یا خطوطی که حتی زمانی که فرد لبخند نمی زند نمایان است، می تواند چهره را مسن تر و ناراحت نشان دهد.
فیلر، حجم لایه درم پوست، که زیر لایه اپیدرم و لایه کوتیکول (لایه بالایی پوست) قرار گرفته است را افزایش می‌دهد. اضافه شدن حجمی که جایگزین حجم از دست رفته در اثر افزایش سن، می‌شود به کاهش چین و چروک و شلی و آویختگی پوست کمک می‌کند. با این وجود، پیری تنها دلیل کاهش حجم پوست نیست، این مسئله ممکن است به دلیل عواملی که با پیر شدن ارتباطی ندارند، مانند کمبود آب، سیگار کشیدن، و زیاد قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش خورشید هم ایجاد شود.
رایج‌ترین فیلر ها، فیلرهای حاوی اسید هیالورونیک هستند که از نظر بسیاری از افراد، موثرترین نوع فیلر برای افزودن حجم به پوست و درمان چین و چروک‌ها هستند. اسید هیالورونیک و فیلرهایی ساخته شده‌ از آن، اصطلاحا ” آب‌دوست یا هیدروفیل ” هستند، به این معنی که این فیلرها آب را در منطقه‌ای که به آن تزریق شده‌اند جذب خود کرده و بدین شکل به پر کردن مجدد رطوبت و حجم از دست رفته پوست کمک می‌کنند.
اگر آماده رفع خطوط خنده و دیگر چین و چروک‌های صورت هستید، با کلینیک فیروزه تماس حاصل نمایید. پزشک کلینیک خطوط و وضعیت کلی پوست را در جلسه مشاوره ارزیابی می‌کنند، سپس درمان مناسب را برای دستیابی به بهترین نتایج پیشنهاد می دهند.

کلینیک فیروزه

با در اختیار داشتن کادری مجرب به سرپرستی خانم دکتر زکیه تفت در خدمت شماست.

شماره تماس: 02122140296


نظر شما

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


کلیه حقوق برای کلینیک پوست و مو فیروزه محفوظ است. 2020 © All rights reserved
 
Call Now Buttonتماس بگیرید 02122140296