فرم دهی چانه با فیلر

شهریور 27, 1399 توسط مدیریت0
124.2.jpg

تغییر زاویه چانه با تزریق ژل هیالورونیک اسید
چانه فرد می‌تواند تأثیر عمیقی بر ظاهر کلی او داشته باشد. یک صورت V شکل، که معمولاً با زیبایی و ظرافت همراه است، ظاهری ایده آل برای بسیاری از افراد است، اما همه افراد در هنگام تولد به یک اندازه از این امتیاز زیبایی بهره مند نمی‌شوند. یک چانه کوتاه و پهن به احتمال زیاد باعث می‌شود که حتی در هنگام داشتن وزنی سالم نیز از نظر ظاهری گرد تر دیده شوید. از طرف دیگر یک چانه برجسته‌تر و باریک تر باعث می‌شود که شما با ظاهری جذاب تر و تاثیر گذارتر به نظر برسید. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که در گروه اول هستند، ممکن است به دنبال این باشید که چانه خود را بدون استفاده از روش‌های خطرناک و قبول هزینه‌های ناخواسته و اضافی، تغییر شکل دهید. خوشبختانه در این زمینه می‌توانید کمی امیدوار باشید. پیشرفت‌های علمی و پزشکی در زمینه‌های زیبایی شناسی پزشکی این امکان را به وجود آورده است که بتوانید شکل و طول چانه خود را اصلاح کنید، که همه این کارها بدون استفاده از تیغ جراحی انجام می‌شوند. تزریق فیلر به چانه یکی از این روش‌هاست.
استفاده از تزریق فیلر هیالورونیک اسید به چانه ، که یک روش غیر جراحی و سریع است، به شما کمک می‌کند تا هم پروفیل‌های جانبی و هم قسمت‌های جلویی چانه خود را اصلاح کنید و ظاهر کلی صورت خود را زیباتر و جذاب تر نمایید.

تزریق فیلر به چانه یک روش درمانی رایج است که در آن از پرکننده_ها ی پوستی برای برجسته تر کردن چانه استفاده می شود. مفهوم تزریق فیار به چانه در ابتدا ممکن است غیر عادی به نظر برسد اما چانه یک ویژگی سه بعدی و واقعاً مهم برای صورت است. هم زنان و هم مردان هر دو می توانند از مزایای تزریق فیلر به چانه بهره مند شوند. بسته به محل تزریق در چانه و مشکلی که در آن وجود دارد، پرکننده های پوستی در قسمت ها و لایه های مختلفی از چانه تزریق می شوند. هر شخص نقاط ضعف مرتبط به خود را دارد که با تزریق فیلر به چانه قابل اصلاح است. برای این تزریق باید پزشک تصمیم بگیرد بهترین مناطقی که برای برجسته سازی و اصلاح ظاهر چانه وجود دارند، کدام نواحی می باشند. بسیاری از بیماران ما تغییرات تدریجی روی چانه را ترجیح می دهند تا تغییر شکل آن بدون جلب توجه دیگران باشد. این کار با تزریق فیلر به چانه امکان پذیر است.
برای کسب اطلاعات بیشتر و یا رزرو نوبت میتوانید با کلینیک فیروزه و شماره تلفن های 02122140296 و 02122140297 تماس حاصل فرمایید.

.

کلینیک فیروزه

با در اختیار داشتن کادری مجرب به سرپرستی خانم دکتر زکیه تفت در خدمت شماست.

شماره تماس: 02122140296


نظر شما

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


کلیه حقوق برای کلینیک پوست و مو فیروزه محفوظ است. 2020 © All rights reserved
 
Call Now Buttonتماس بگیرید 02122140296