فرم دهی بینی با فیلر

شهریور 27, 1399 توسط مدیریت0
125.2.jpg

یکی از نگرانی‌های افرادی که تصمیم به اصلاح فرم بینی خود دارند سختی جراحی و دوره نقاهت بعد از عمل جراحی است. به همین دلیل به دنبال روش‌های غیر از جراحی هستند.
یکی از روش‌ها اصلاح فرم بینی( Rhinoplasty ) تزریق فیلر است که امروزه طرفداران خود را پیدا کرده است و یک دوراهی بین جراحی و تزریقژل برای افرادی که تصمیم به تغییر فرم بینی خود دارند ایجاد شده است.
چرا اصلاح فرم بینی با تزریق ژل ؟
زیرا فرم دهی بینی ( رینوپلاستی ) با فیلر هم مقرون به صرفه تر است و هم افرادی که تصور می کنند که انجام جراحی بینی به دلیل تغییرات کوچکی که برای اصلاح نیاز دارند، لزومی ندارد که به اتاق_عمل بروند وقتی که می شود در مطب و در کمتر از ده دقیقه با بی حسی موضعی این اصلاح را انجام داد مسلما این راه بسیار بهتر است.
ماندگاری این عمل حدود یک سال است و با چندین بار تکرار به دلیل تحریک ترمیم های کلاژن و سایر بافت های پیوندی در موضع تزریق به تدریج بینی شکل طبیعی خود را پیدا کرده و ممکن است در آینده نیاز به هیچ گونه تزریقی نداشته باشد.

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای اصلاح فرم بینی هستند
افرادی که میخواهند قوس بینی یا قوز بینیشان ( کم تا متوسط ) محو شود.

افرادی که غیرقرینگی یا تورفتگی روی بینی دارند.

غیرقرینگی نوک ویا انحراف نوک بینی

افرادی که مایلند نوک بینی سر بالاتری داشته باشند.

افرادی که قبلا جراحی بینی انجام داده اند و از ظاهر بینی خود راضی نیستند و مایلند بدون جراحی اصلاحاتی در آن ایجاد کنند، مثلا ناصافی و یا تورفتگی در سطح و نوک بینی دارند.

افرادی که پل بینی تورفته دارند و بینی شان کوتاه بنظر میرسد میتوانند با تزریق فیلر و پر کردن پل بینی ظاهر بینی را بلندتر نشان دهند.

چند نکته ی مهم درباره اصلاح فرم بینی

با تکرار جلسات ترمیم در طی فواصل مناسب، ماندگاری بیشتر خواهد شد.

در صورت عدم تمایل به ترمیم به هر دلیلی، هیچ گونه مشکلی از جمله دفورمیتی، غیر قرینگی، جابجایی و … ایجاد نخواهد شد.

معمولا پس از تزریق، تورم و کبودی نخواهیم داشت و اگر هم ایجاد شود بسیار مختصر بوده و با کمپرس سرد پس از یکی دو روز برطرف خواهد شد.

ما در کلینیک فیروزه همراه با پزشک مجرب، جهت انجام خدمات اصلاح فرم بینی با جدیدترین تکنولوژیهای روز پزشکی در خدمت شما عزیزان هستیم. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره رایگان با شماره های 02122140296 و 02122140297  تماس بگیرید.


نظر شما

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


کلیه حقوق برای کلینیک پوست و مو فیروزه محفوظ است. 2020 © All rights reserved
 
Call Now Buttonتماس بگیرید 02122140296