بهبود آکنه و جای آکنه با میکرونیدلینگ

مهر 22, 1399 توسط مدیریت0
142.1.jpg

میکرونیدلینگ چیست؟
میکرونیدلینگ چگونه عمل می کند؟
میکرونیدلینگ یک درمان پیشرفته پوست به روش سوزنی است که برای تحریک سریع  کلاژن سازی و تجدید آن که منجر به داشتن پوستی صاف تر و جوان تر می شود، انجام می گیرد. میکرونیدلینگ یک درمان مناسب برای درمان و رفع خطوط و چین و چروک پوستی، جای آکنه، بافت پوست و به طور کلی جوان سازی پوست است.

در طول انجام این روش و بعد از آن از کوکتل های خاصی استفاده می شود که توسط سوزن های دستگاه، عمق لایه مزودرم را هدف قرار می دهد تا نتایج بهتری حاصل شود. هدف از این درمان تحریک تولید کلاژن و جوانسازی و صاف تر شدن پوست است. از این روش برای درمان خطوط ریز، رنگدانه ها، جای آکنه و کشیدگی های پوست استفاده می شود.

 اثرات میکرونیدلینگ در پوست چیست؟
با نفوذ کوکتل های مزوتراپی بداخل پوست و افزایش جریان خون در لایه های مختلف تولید کلاژن و آلاستین افزایش یافته و در نتیجه کیفیت پوست و انعطاف پذیری و کشسانی پوست بیشتر می شود. بدلیل ایجاد هزاران سوراخ میکروسکوپی در سطح پوست خاصیت جذب کرم ها و ویتامین های موضعی افزایش یافته و تاثیر پماد های تجویز شده چندین برابر افزایش می یابد.
به علت تسهیل نفوذ محلول های مزوتراپی به لایه مزودرم پوست، در روش مزونیدلینگ؛ لک های پوستی و جای جوش از بین می روند. میکرونیدلینگ در کلینیک فیروزه با جدیدترین دستگاه و توسط پزشک مرکز انجام می شود.

کلینیک فیروزه

با در اختیار داشتن کادری مجرب به سرپرستی خانم دکتر زکیه تفت در خدمت شماست.

شماره تماس: 02122140296

 


نظر شما

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


کلیه حقوق برای کلینیک پوست و مو فیروزه محفوظ است. 2020 © All rights reserved
 
Call Now Buttonتماس بگیرید 02122140296