اهمیت فیلر(ژل) زیر چشم

فروردین 27, 1399 توسط مدیریت0
128.jpg

تیرگی زیر چشم دلایل فراوانی می تواند داشته باشد از جمله ژنتیک. اصولا بعضی از افراد با چربی زیر چشم کمتری در مقایسه با دیگران متولد میشوند. غیر از عوامل ژنتیکی، تیرگی زیر چشم می تواند از مواردی مانند قرارگیری در معرض خورشید، حساسیت، از دست دادن آب بدن و خواب نامناسب نیز به وجود بیاید.

تزریق فیلر های زیر چشم ممکن است حدود ٣٠ دقیقه طول بکشد. معمولاً یک سی سی براى پر کردن زیر چشم افراد کافى است، اما بسته به آناتومی و میزان خالى بودن زیر چشم، بعضی بیماران ممکن است به دو سی سی هم احتیاج داشته باشند.
فیلرهای زیر چشم، از اسیدهیالورونیک تشکیل شده اند که ماده ای است که به صورت طبیعی در داخل بدن انسان وجود دارد. از این ماده معمولا در درمان های زیبایی به عنوان مواد تزریقی و فیلر های پوستی استفاده می شود تا به شکل موقت بتوان به پوست حجم داد و با نشانه های مرتبط با افزایش سن و سال جنگید.

هدف از تزریق فیلر برای دور چشم چیست؟
تزریق دور چشم با فیلر برای رفع تیرگی، گودی، چروک های ریز، پف زیر چشم و کانال های زیر چشم که با بالا رفتن سن عمیق تر شده اند، انجام می شود. تفاوت فیلر زیر چشم با سایر فیلرها این است که تمام مشکلات مربوط به دور چشم را با یک بار تزریق درمان می کند. البته قبل از هر چیز متخصص زیبایی باید در مورد انجام تزریق نظر بدهد.

آیا هنگام تزریق فیلر زیر چشم، دردی احساس می شود؟
تزریق دور چشم با استفاده از یک انژکتور ظریف توسط پزشک انجام می شود. برای کاهش درد، قبل از تزریق به محل مورد نظر، کرم بی حسی اعمال می شود. تغییر بلافاصله پس از تزریق فیلر، دیده خواهد شد، اما نتیجه ی دقیق معمولا بعد از یک هفته به دست می آید.


نظر شما

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


کلیه حقوق برای کلینیک پوست و مو فیروزه محفوظ است. 2020 © All rights reserved
 
Call Now Buttonتماس بگیرید 02122140296