اثر هایفو بر لایه SMAS پوست

مرداد 26, 1399 توسط مدیریت0
1.2.jpg

لایه اسمس SMAS، لایه ای است که پوست را به چربی ها و عضلات متصل می کند و تحلیل رفتن این بخش از صورت است که موجب افتادگی و شل شدن پوست می شود!
به همین خاطر است که محصولات آرایشی و بهداشتی اصولاً نمی توانند، نتیجه بخش باشند چرا که اصلا تا این عمق پوست نفوذ نمی کنند.
اما دستگاه هایفو به خاطر نفوذ عمیق تر، مستقیما بر لایه ی اسمس تاثیر می گذارد و می تواند موجب تولید_کلاژن در نواحی عمیق تر پوست شود!
#دستگاه_هایفو لایه بالایی پوست (Upper dermis) با عمق ۱٫۵ میلیمتر و لایه پایینی (Lower derism) در عمق ۳ میلیمتری و مهمترین لایه یعنی اسمس SMAS را در عمق ۴٫۵ میلیمتری مورد هدف قرار می دهد. اسمس SMAS لایه ای ست که بین عضله و چربی قرار می گیرد، محلی واقعی که یک جراح پلاستیک یا زیبایی آنجا را به توسط چاقویش کشیده و سفت می کند. #هایفو این لایه را بدون برش های جراحی هدف قرار می دهد و به بیمار بدون هیج دوره نقاهتی لیفت صورت را می بخشد. این بدان معنی است که شما می توانید بدون هیچ گونه خطری در ارتباط با عمل جراحی نتایج عالی را برای خود داشته باشید. این درمان سریع انجام می شود و نتایج به سرعت دیده می شود! همچنین به Hifu به صورت جراحی غیر جراحی، صورت غیر تهاجمی، لیفت زمان ناهار، آسانسور سونوگرافی و لیفت فوری گفته می شود. این یک درمان عالی برای افرادی است که به دنبال جابجایی و سفت کردن نواحی مانند صورت، گردن بدون این که به هیچ نوع جراحی وارد شوند.

 

 

کلینیک فیروزه

با در اختیار داشتن کادری مجرب به سرپرستی خانم دکتر زکیه تفت در خدمت شماست.

شماره تماس: 02122140296


نظر شما

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


کلیه حقوق برای کلینیک پوست و مو فیروزه محفوظ است. 2020 © All rights reserved
 
Call Now Buttonتماس بگیرید 02122140296