آر اف فرکشنال چگونه موجب جوانسازی پوست می شود؟

فروردین 26, 1399 توسط مدیریت0
231.png

آر اف فرکشنال به عنوان یکی از امیدوارکننده ترین فن آوری های نوین در زمینه روش های درمانی زیبایی، تلفیقی از دو روش میکرونیدلینگ و آر اف یا رادیوفرکانس است. در این درمان جدید، انرژی آر اف توسط سوزن های دستگاه آر اف فرکشنال، به عمق پوست انتقال می یابد.

در میکرونیدلینگ که حتما با آن آشنا هستید، از دستگاه خاصی استفاده می شود که جراحت های بسیار کوچکی در پوست ایجاد کرده و موجب تحریک مکانیسم ترمیم و بهبود طبیعی بدن می شود. در طی این درمان، تولید کلاژن و الاستین آغاز شده و به طور موثری باعث سفت شدن پوست و کاهش خطوط ریز، چین و چروک و نیز جای جوش می شود.

در آر اف فرکشنال، انرژی آر اف نیز به میکرونیدلینگ اضافه می شود. در این روش تکامل یافته انرژی آر اف از طریق همان سوزن های کوچک انتقال می یابد که علاوه بر مزیت ایجاد جراحت های بسیار کوچک در روش میکرونیدلینگ، همچنین با به کارگیری انرژی آر اف، پوست به میزان قابل ملاحظه ای سفت تر شده و بهبود جای جوش نیز حاصل می شود.

انرژی آر اف لایه های زیرین پوست را گرم می کند و موجب انقباض و سفتی پوست و همچنین تحریک تولید الاستین و کلاژن می گردد. از آنجا که انرژی آر اف به عمق پوست منتقل می شود، می تواند نتایج بهتر و سریع تری ایجاد کند.

آر_اف_فرکشنال برای چه نوع پوستی مناسب است و چه چیزی را می تواند درمان کند؟

گستردگی تنظیماتی که در دستگاه های آر اف فرکشنال وجود دارد، اجازه استفاده از این دستگاه برای انواع پوست ها اعم از پوست تیره و پوست های مستعد هایپرپیگمنتاسیون فراهم شده است. همچنین افرادی که دارای پوست برنزه هستند، دیگر نیازی به منتظر ماندن برای از بین رفتن حالت برنزه پوست ندارند.

نواحی درمانی که می توان از آر اف فرکشنال در آن بهره برد، شامل:

صورت، گردن و قفسه سینه است. انجام این درمان در پلک ها و لب ها ممنوع است.

این روش درمانی موارد زیر را بهبود می دهد:

خطوط ریز و چین و چروک صورت

اسکار آکنه و اسکار آبله مرغان

افتادگی خفیف تا متوسط پوست

بافت نامناسب و عدم یکنواختی پوست

کوچک کردن روزنه های پوستی

بهبود استرچ مارک ها


نظر شما

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


کلیه حقوق برای کلینیک پوست و مو فیروزه محفوظ است. 2020 © All rights reserved
 
Call Now Buttonتماس بگیرید 02122140296