پی آرپی درمان گودی دور چشم

سیاهی زیر و دور چشم علی‌رغم خواب کافی، مشکل رایجی است که خستگی تنها دلیل آن نیست؛ در واقع در بعضی موارد آنچه باعث تیرگی دور چشم می‌شود، صرفاً سایه‌ای است که پلک‌ های پف آلود یا گودی زیر چشم عامل ایجاد آن است و بخشی از فرایند طبیعی افزایش سن به شمار می‌آید.
در روش پی آر پی از پلاکت‌های بدن خود بیمار برای درمان سیاهی زیر چشم و چروک اطراف چشم استفاده می‌شود. پی آر پی قابلیت ایجاد عامل‌های رشدی را دارد که مولکول‌های کلاژن را برای  جوانسازی تحریک می‌کند.
این روش درمان تیرگی زیر چشم سریع و آسان است و چون از سلول‌های بدن خود بیمار استفاده می‌کند، طبیعی است. برای جوانسازی و برطرف کردن چین و چروک، گودی و تیرگی های اطراف چشم که با استفاده از پلاکت های خون فرایند جوانسازی در پوست حساس دور چشم انجام می شود.

پزشک کلینیک فیروزه دکتر تفت با بررسی دلایل گودی و تیرگی زیر و دور چشم برای رفع این مشکل روش PRP را تجویز می‌کنند یا بهره‌گیری از درمان‌های ترکیبی پی آر پی، مزوتراپی و تزریق فیلر را برای کاهش یا محو کردن آن پیشنهاد می‌دهند.

کلینیک فیروزه

با در اختیار داشتن کادری مجرب به سرپرستی خانم دکتر زکیه تفت در خدمت شماست.

شماره تماس: 02122140296

برای آشنایی بیشتر با سایر خدمات کلینیک فیروزه، کلینیک زیبایی غرب تهران و آگاهی از تعرفه آنها می‌توانید به مقالات زیر سر بزنید:

هزینه هایفوتراپی دور چشم
قیمت فیشیال صورت
قیمت میکروبلیدینگ ابرو
هزینه فیبروز ابرو
هزینه هایفوتراپی
هزینه بوتاکس
هزینه تزریق ژل لب
قیمت لیزر موهای زائد

Rate this post
سوالات خود را اینجا بپرسید!
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی فیروزه
مقالات پیشنهادی ما به شما
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها